
Навушники TWS Philips TAT1138 BT 5.3 IPX4 SBC Mic Блакитний
- Немає в наявності
- Код: TAT1138BL/00
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Philips Навушники TWS TAT1138 BT 5.3, IPX4, SBC, Блакитний
Насолоджуйтеся чітким звучанням. Ці справжні бездротові навушники мають 13-мм динаміки для соковитого звучання та потужних басів, а також мікрофон зі ШІ для чітких викликів. Із захистом від бризок і поту IPX4 та зарядним футляром кишенькового розміру для забезпечення 15 годин відтворення.Особливості
Жодних хвилювань. До 15 годин відтворення з футляром
Незалежно від того, скільки годин триває ваш день, заряду цих навушників вистачить надовго. Отримуєте 5 годин відтворення і додатково 10 годин від зручного зарядного футляра кишенькового розміру.
Мікрофон зі ШІ для чітких дзвінків
Не дозволяйте зовнішнім звукам заважати вам слухати. Ці навушники оснащені мікрофоном зі штучним інтелектом, який використовує розширений алгоритм ШІ для фільтрації небажаних шумів і забезпечує чітку якість дзвінків. Чуйте одне одного чітко кожного разу.
Ергономічна гарнітура для комфорту протягом цілого дня
Ця комфортна гарнітура надійно прилягає до вушних каналів, створюючи ідеальне ущільнення, яке зменшує зовнішній шум і не тисне на вуха, щоб насолоджуватися комфортним прослуховуванням протягом багатьох годин.
Захист від бризок і поту IPX4
Ці навушники підтримують стандарт IPX4 і мають потужні 13-мм динаміки, що дозволяє насолоджуватися чудовим звучанням у будь-яку погоду! Завдяки захисту від бризок на них не вплине невелика кількість дощу чи поту, тому не потрібно хвилюватися, якщо ви потрапите під дощ.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Чутливість | 106 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти підключення | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 37 |
| Вага в пакованні | 0.10 кг |
| Вид навушників | С дужкой |
| Вологозахищений корпус | Да / IPX4 |
| Час зарядки | 2 |
| Час роботи | 5 |
| Діаметр динаміка | 13 мм |
| Довжина кабелю/радіус дії | 10 |
| Ємність акумулятора | 250 |
| Ємність акумулятора навушника | 30 |
| Звук | Динамічний |
| Комплектація | Наушники |
| Конструкція мікрофону | Вбудований |
| Матеріал оголів'я/чаш/амбушюр) | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Призначення | Для мобільних пристроїв, Спортивні |
| Номінальний опір | 16 |
| Об'єм в пакованні | 0.0005 м3 |
| Особливості | Led-індикатор, Авто вмик./вимик., Виклик голосового асистента |
| Розмір в пакованні | 120 х 100 х 40 мм |
| Розміри | 3.11x5.95х3.2 / футляр (ШxГxВ) |
| Регулювання гучності | Да |
| Тип | Бездротові |
| Тип батареї | Li-pol |
| Тип кріплення | Внутрішньовушне |
| Тип навушників | Закриті |
| Частотний діапазон | 20–20 000 |
- Ціна: 999 ₴








