
Навушники TWS Trust Yavi Earbuds BT 5.3 ENC SBC Mic Чорний
- Немає в наявності
- Код: 25296_TRUST
1 389 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Trust Навушники TWS Yavi Earbuds BT 5.3, ENC, SBC, Mic, Чорний
Навушники TWS Trust Yavi Earbuds мають стильний і мінімалістичний дизайн, який ідеально підходить для будь-якої ситуації - від тренувань до повсякденного використання.Звук, що дбає про навколишнє середовище
Що може бути краще, ніж насолоджуватися улюбленою музикою на ходу? Насолоджуватися нею, знаючи, що бездротові навушники Yavi виготовлені на 35% з перероблених пластикових матеріалів. Ми впевнені, що це робить музику ще приємнішою!
Прощавайте, фонові шуми
Чи ви бігаєте, їдете потягом або відпочиваєте вдома, позбудьтеся настирливих фонових шумів завдяки подвійним мікрофонам з функцією шумопоглинання (ENC) цих навушників. Дозвольте своїм друзям, родині та колегам чути більше вас і менше того, що відбувається навколо.
Зручне управління
Грайте, зупиняйте, перемикайте треки та приймайте дзвінки на ходу, просто доторкнувшись до сенсорного управління навушників Yavi. Просто торкніться бічної частини навушника, і вам навіть не доведеться виймати телефон з кишені чи сумки.
Безперервне звучання
Немає нічого гіршого, ніж коли ваші навушники розряджаються посеред улюбленої пісні. З до 6 годин відтворення на одному заряді, ці навушники гарантують, що ви зможете насолоджуватися музикою, фільмами або дзвінками без перерви під час подорожей. А коли заряд закінчується, просто помістіть навушники в компактний зарядний кейс для загалом до 23 годин відтворення!








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 100 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бездротові |
| Комплектація | Инструкция, Навушники yavi bluetooth enc earbuds, Кабель для зарядки usb-c, Силіконові амбушури (s, m, l), Зарядний кейс |
| Призначення | Для мобільних пристроїв, Універсальні |
| Мікрофон | Да |
| Вага | 36 |
| Особливості | Функція enc, Матеріал: 35% переробленого пластику |
| Час роботи | 6 |
| Частотний діапазон | 20 гц — 20 кгц |
| Діаметр динаміка | 12 мм |
| Довжина кабелю/радіус дії | 10 |
| Об'єм в пакованні | 0.0005 м3 |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Розмір в пакованні | 130 х 30 х 140 мм |
- Ціна: 1 389 ₴








