
Навушники Trust Primo Touch True Wireless Mic Mint
- Немає в наявності
- Код: 23781_TRUST
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Trust Primo Touch True Wireless[Mint]
Повністю бездротові TWS навушники Trust Primo Touch Wireless з сенсорним управлінням мають стильний і сучасний дизайн. Управління важливими функціями (наступний / попередній / пауза / пуск / голосовий помічник) здійснюється в один дотик. А завдяки мікрофону можна говорити по телефону або давати команди голосовому помічнику.- Бездротові навушники дадуть неймовірне відчуття свободи (радіус дії бездротового зв'язку 10 метрів)
- Стильний сучасний дизайн
- Зручний амбушюр дозволяє чути звуки навколо вас
- До 4 годин роботи на одному заряді
- Заряджання в чохлі лише на час до 10 годин роботи на ходу
- Управління всіма важливими функціями (наступний/попередній/пауза/пуск/голосовий помічник) в один дотик
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #1 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №1](https://erc.ua/upload/uploaded_images/349/5f354e1fb87ad_23781_pictures_product_front_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #3 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №3](https://erc.ua/upload/uploaded_images/621/5f354e25ba6f4_23781_pictures_lifestyle_visual_3.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #5 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №5](https://erc.ua/upload/uploaded_images/555/5f354e162f182_23781_pictures_product_top_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #7 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №7](https://erc.ua/upload/uploaded_images/357/5f354e13cb4f9_23781_pictures_product_visual_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #9 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №9](https://erc.ua/upload/uploaded_images/524/5f354e1d51079_23781_pictures_product_pictorial_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #11 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №11](https://erc.ua/upload/uploaded_images/424/5f354e1b8e0c2_23781_pictures_product_pictorial_2.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #13 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №13](https://erc.ua/upload/uploaded_images/257/5f354e194404e_23781_pictures_product_pictorial_4.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #15 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №15](https://erc.ua/upload/uploaded_images/123/5f354e28036a4_23781_pictures_lifestyle_visual_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #17 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №17](https://erc.ua/upload/uploaded_images/574/5f354e2469b98_23781_pictures_package_front_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #2 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №2](https://erc.ua/upload/uploaded_images/024/5f354e0fe3935_23781_pictures_product_visual_3.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #4 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №4](https://erc.ua/upload/uploaded_images/986/5f354e11ed8dd_23781_pictures_product_visual_2.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #6 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №6](https://erc.ua/upload/uploaded_images/990/5f354e1e709b2_23781_pictures_product_front_2.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #8 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №8](https://erc.ua/upload/uploaded_images/282/5f354e14d3536_23781_pictures_product_top_2.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #10 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №10](https://erc.ua/upload/uploaded_images/687/5f354e2177ea4_23781_pictures_product_eshot_1.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #12 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №12](https://erc.ua/upload/uploaded_images/984/5f354e1a645e3_23781_pictures_product_pictorial_3.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #14 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №14](https://erc.ua/upload/uploaded_images/319/5f354e18050ab_23781_pictures_product_pictorial_5.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #16 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №16](https://erc.ua/upload/uploaded_images/053/5f354e26ccdc2_23781_pictures_lifestyle_visual_2.jpg)
![Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Картинка #18 Trust Primo Touch True Wireless[Mint] Фото №18](https://erc.ua/upload/uploaded_images/785/5f354e22e85fd_23781_pictures_package_visual_1.jpg)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти підключення | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага | 40 |
| Вага в пакованні | 0.11 кг |
| Час зарядки | 120 |
| Час роботи | 4 |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Комплектація | Футляр-акумулятор, Навушники, Інструкція, Кабель micro-usb |
| Мікрофон | Да |
| Призначення | Для мобільних пристроїв |
| Об'єм в пакованні | 0.0005 м3 |
| Особливості | Led-індикатор |
| Пульт ДК | Да |
| Розмір в пакованні | 140 х 130 х 30 мм |
| Розміри | 21х61х45 |
| Тип | Бездротові |
| Тип кріплення | Внутрішньовушне |
| Тип магніту | Неодимовий |
| Тип мікрофону | Узконаправлений |
| Колір | Зелений/mint |
| Частотний діапазон | 20 гц — 20 000 гц. |
- Ціна: 799 ₴










