
Philips Наушники TAT1207 True Wireless IPX4 Blue
- Немає в наявності
- Код: TAT1207BL/00
1 299 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Описание Philips Наушники TAT1207 True Wireless IPX4 Blue
Возьмите, подключите и вперед! Эти невероятные полностью беспроводные наушники с невероятно компактным футляром для зарядки, который поместится даже в кармане, обеспечат надежность и комфортное звучание в любых поездках. Оцените защиту от брызг и пота IPX4 и до 18 часов воспроизведения!Features:
Secure and comfortable fit
These comfortable earbuds sit comfortably in your ear canals for a sealed fit that eliminates external noise. Immerse yourself in the rhythm of the music! Enjoy a comfortable fit with 3 sizes of silicone ear tips.
Ultra-compact USB-C charging case
This ultra-compact case becomes a compact power source. When fully charged, the headphones provide 6 hours of playback, while a fully charged case provides an additional 12 hours of playback. A quick 15-minute charge is enough for an hour of playback!
Splash and sweat resistant IPX4
IPX4 waterproof rating and powerful 6mm drivers ensure these headphones sound great in any weather. They are fully splash-proof and will withstand rain or sweat so you don't have to worry about the integrity of your headphones when it rains.
Built-in controls. Convenient pairing
Built-in controls on the earbuds let you pause music, answer calls, and activate the voice assistant feature on your phone with the touch of a button. Once paired, the earphones will reconnect to the phone as soon as they are removed from the case.
Chat in mono with just one earbud
Do you talk on the phone a lot? Talk twice as long using one earbud while the other is charging. When communicating, the microphone of the selected earbud is automatically used, and when it needs to be charged, you can easily replace it with a second earphone ready for use.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Чутливість | 97 дБ |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти підключення | Бездротове |
| Версія Bluetooth | 5.2 / A2DP, AVRCP, HFP |
| Вага | 34 |
| Вага в пакованні | 0.09 кг |
| Час зарядки | 120 |
| Час роботи | 18 |
| Діаметр динаміка | 6 мм |
| Довжина кабелю/радіус дії | 10 |
| Ємність акумулятора | 280 |
| Ємність акумулятора навушника | 40 |
| Комплектація | Змінні вушні кріплення (розміри s, m, l), короткий посібник, Зарядний кабель usb-c / 200 мм, Зарядний чохол |
| Мікрофон | Так/1 шт. |
| Номінальний опір | 16 |
| Об'єм в пакованні | 0.0005 м3 |
| Особливості | Ступінь водонепроникності ipx4, Голосовий помічник |
| Розмір в пакованні | 150 х 100 х 30 мм |
| Розміри | 24.1 x 21.6 x 20.5 / вушних вкладок |
| Тип | Бездротові |
- Ціна: 1 299 ₴









