
Маршрутизатор MERCUSYS MW325R N300 3xFE LAN 1xFE WAN
- Готово до відправки
- Код: MW325R
749 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Mercusys MW325R
MW325R створює мережу Wi-Fi, яка забезпечить покриття на площі в 500 м2. Ви зможете скористатися високошвидкісним з'єднанням у вітальні, в спальні і навіть у внутрішньому дворі. До того ж до збільшеної площі покриття MW325R також забезпечує високу продуктивність мережі і більш потужний і стабільний сигнал Wi-Fi. Завдяки швидкості в 300 Мбіт / с можна одночасно виконувати безліч завдань: дивитися потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри і переглядати веб-сторінки.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.54 кг |
| Вхідний інтерфейс (WAN) | 10/100 Мбіт/с |
| Габарити (ШхВхГ) | 167 x 118 x 33 |
| Діапазон частот | 2.4 - 2.5 рр.ц |
| Захист інформації | Wpa2-psk, Wpa-psk |
| Інтерфейс | Wan, Lan |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. / фіксовані спрямовані 5 дБі антени |
| Комплектація | Адаптер живлення, Інструкція зі швидкого настроювання, Кабель ethernet |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 Мбіт/с |
| Міжмережевий екран | Прив'язка через ip- і mac-адресу |
| Об'єм в пакованні | 0.0052 м3 |
| Особливості | Сумісність із технологією upnp, Гостьова мережа, Dynamic dns, Віртуальний сервер, Dmz, Dhcp — сервер |
| Підтримувані протоколи | Ipv4 |
| Підтримка транспортних протоколів | Pppoe, Pptp, L2tp |
| Радіус покриття до | До 500 кв. м |
| Розмір в пакованні | 240 х 310 х 70 мм |
| Температура довкілля | -40 °c — +70 °C |
| Тип | Роутер |
| Тип модему | Зовнішній |
| Функції бездротового режиму | Wds bridge |
- Ціна: 749 ₴




