
Маршрутизатор TENDA 4G03 N300 4G/LTE 1xFE LAN 1xFE LAN/WAN Cлот для SIM-карти
- Готово до відправки
- Код: 4G03
2 349 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Tenda Маршрутизатор 4G03 N300, 4G/LTE, 1xFE LAN, 1xFE LAN/WAN
Маршрутизатор TENDA 4G03 N300, 4G/LTE, 1xFE LAN, 1xFE LAN/WAN, слот для SIM-карти. Повна свобода від дротів, де б ви не були. Завдяки покриттю, яке забезпечує потужний LTE сигнал, немає необхідності ні в дротовому підключенні, ні в прокладці оптоволокна - ви отримуєте доступ до Інтернету для всіх ваших пристроїв, де і коли забажаєте. Ідеальний для використання в місцях, де складно прокладати кабель для тих, хто багато подорожує, для власників заміських будинків, сільської місцевості. Прекрасно підходить для пересувних точок продажу.Маршрутизатор TENDA 4G03 N300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 280 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.50 кг |
| Діапазон частот | 2.4 рр.ц |
| Індикатори | Світлодіодні індикатори/ Потужність; Wi-Fi; LAN; Internet; 4G/3G Потужність сигналу (3 поділки) |
| Інтерфейс | 1×10/100 mbps / LAN/WAN Port, 1×10/100mbps lan port, 1 × 2ff sim card slot |
| Кількість антен | 4 шт. / (2 внутрішні антени 4G/3G; 2 внутрішні антени Wi-Fi) |
| Об'єм в пакованні | 0.0026 м3 |
| Особливості | Кнопка on/off, Підтримка 4gALe/CAT4, Кнопка wps/reset, Qos, Vpn support, Підтримка ddns |
| Розмір в пакованні | 180 х 60 х 240 мм |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | B/g/n |
| Стандарти | 4g/3g / FDD LTE, TDD-LTE, WCDMA |
| Тип | Маршрутизатор |
| Тип антени | Вбудована |
- Ціна: 2 349 ₴






