
Маршрутизатор MERCUSYS MW305R N300 3xFE LAN 1xFE WAN
- Готово до відправки
- Код: MW305R
649 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Mercusys Маршрутизатор MW305R N300 3xFE LAN 1xFE WAN
MW305R забезпечує швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших пристроїв на швидкості до 300 Мбіт / с. Маршрутизатор дозволить з легкістю переглядати потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри і завантажувати файли великого розміру. MW305R володіє трьома 5 дБі антенами, що значне поліпшують потужність і стабільність передачі сигналу Wi-Fi.Особливості:
Широке покриття Wi-Fi
MW305R володіє трьома 5 дБі антенами, які значно поліпшують потужність і стабільність передачі сигналу Wi-Fi.
Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/с
MW305R забезпечує швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших пристроїв на швидкості до 300 Мбіт / с. Маршрутизатор дозволить з легкістю переглядати потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри і завантажувати файли великого розміру.
Зручний і компактний дизайн
Нам вдалося створити маршрутизатор, який поміщається на долоні і не втрачає в продуктивності. Високоякісні компоненти, включаючи чіпсет від MediaTek, складають основу маршрутизатора і роблять його потужним і компактним.
Просте налаштування за допомогою програми MERCUSYS
Програма MERCUSYS надає вам найпростіший спосіб налаштувати за лічені хвилини та керувати Wi-Fi удома чи поза ним за допомогою пристроїв iOS або Android.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.45 кг |
| Вхідний інтерфейс (WAN) | 10/100 Мбіт/с |
| Габарити (ШхВхГ) | 169 x 116 x 35 |
| Діапазон частот | 2.4 - 2.5 рр.ц |
| Захист інформації | Wpa, Wpa2, Wpa2-psk, Wpa-psk, 64-bit / 128-bit wep, 152-bit wep |
| Інтерфейс | Wan, Lan |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Кількість антен | 3 шт. / х5 дБі фіксовані всеспрямовані антени |
| Комплектація | Адаптер живлення, Інструкція зі швидкого настроювання, Кабель ethernet |
| Міжмережевий екран | Прив'язка через ip- і mac-адресу |
| Об'єм в пакованні | 0.0038 м3 |
| Особливості | Сумісність із технологією upnp, Гостьова мережа, Dynamic dns/DynDNS、NO-IP, Віртуальний сервер, Dmz |
| Підтримувані протоколи | Ipv4 |
| Підтримка транспортних протоколів | Pppoe, Pptp, L2tp |
| Розмір в пакованні | 200 х 270 х 70 мм |
| Сертифікація | Rohs, Ce |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | B, G, N |
| Температура довкілля | -40 °c — +70 °C |
| Тип | Роутер |
| Тип модему | Зовнішній |
| Функції безпеки | Батьківський контроль |
| Функції бездротового режиму | Wds bridge |
- Ціна: 649 ₴




