
Маршрутизатор MERCUSYS MR50G AC1900 2xGE LAN 1xGE WAN MESH
- Готово до відправки
- Код: MR50G
1 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Маршрутизатор MERCUSYS MR50G AC1900, 2xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Mercusys MR50G – бездротовий двохдіапазонний маршрутизатор, який відмінно підходить для організації доступу в мережу вдома або в невеликому офісі. Він отримав суворий зовнішній вигляд, а єдиною виразною рисою, яка виділяє його – є 6 зовнішніх антен. Mercusys MR50G здатний працювати в частотах 2,4 і 5 ГГц. Це дозволяє розмежувати як підключені пристрої, так і виділити чутливим до каналу додатків більш стабільне з'єднання. Максимально підтримувана швидкість передачі даних при цьому становить 600 і 1300 Мбіт/с.- Двосмугові швидкості AC1900 – насолоджуйтесь домашніми розвагами без будь-яких затримок, досягаючи швидкості до 1900 Мбіт/с (1300 Мбіт/с на діапазоні 5 ГГц та 600 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц).
- Чудове покриття – 6 антен високого посилення з функцією Beamforming забезпечують стабільне з'єднання у всьому домі для отримання потужних сигналів WiFi у кожному куточку.
- Гігабітні порти – повною мірою використовуйте доступ до Інтернету та передавайте дані з запаморочливою швидкістю для досягнення максимальної продуктивності вашої мережі.
- Підвищена ефективність мережі – Технологія MU-MIMO дозволяє MR50G взаємодіяти з кількома пристроями одночасно, збільшуючи загальну пропускну здатність мережі.
- Smart Connect – інтелектуальний вибір найкращого діапазону для кожного пристрою.
Швидкий доступ до інтернету. Під'єднання багатьох пристроїв.
AC1900 бездротовий дводіапазонний гігабітний маршрутизатор
Блискавична швидкість для всіх пристроїв
Оскільки широкосмугові послуги продовжують розвиватися, ваш маршрутизатор WiFi також потребує оновлення. Новітній основний маршрутизатор готовий для вас. Відповідаючи потужному стандарту 802.11ac, MR50G забезпечує швидкість до 1900 Мбіт/с (600 Мбіт/с на 2,4 ГГц, 1300 Мбіт/с на 5 ГГц), щоб усі ваші ПК, смартфони та телевізійні приставки працювали якомога швидше. Насолоджуйтесь нон-стоп розвагами та плавною передачею 4K без будь-яких затримок.
Залишайтеся на зв'язку
6-кратні потужні зовнішні антени з високим коефіцієнтом посилення, озброєні найсучаснішими технологіями, забезпечують потужні сигнали у всьому домі. Beamforming виявляє ваші підключені пристрої та концентрує на них потужність бездротового сигналу, роблячи ваші з’єднання більш стабільними. Насолоджуйтесь швидким та стабільним Wi-Fi де завгодно.
Більше пристроїв, підключених одночасно
Традиційний маршрутизатор повинен поставити ваші пристрої в чергу, коли одночасно в мережі є кілька з'єднань, що спричиняє загальну мережеву перевантаження. Однак за допомогою технології MU-MIMO MR50G взаємодіє з кількома пристроями одночасно, щоб скоротити час очікування та зробити вашу мережу більш ефективною.
Smart Connect
Smart Connect поєднує смуги 2,4 ГГц і 5 ГГц в єдиний SSID WiFi і допомагає вашим пристроям розумно вибирати найкращий доступний діапазон, який має сильніший сигнал і кращу швидкість. Завдяки цьому ваші пристрої завжди працюють оптимально, коли ви гуляєте по дому.
Легко керуйте домашньою мережею
Батьківський контроль
Встановіть відповідну політику захисту дітей за відповідальний, безпечний доступ до Інтернету
Гостьова мережа
Дозволяє гостям приєднуватися до вашої мережі WiFi - і все це одночасно захищаючи вашу конфіденційність - роблячи спільний доступ простим і безпечним
Пріоритизація
Визначає пріоритети вибраних пристроїв для кращої роботи
Надшвидкі дротові з'єднання
Оснащений повноцінними гігабітними портами, які в 10 разів швидші за порти Ethernet, MR50G передає дані з запаморочливою швидкістю для досягнення максимальної продуктивності. Підключіть свої ПК, IPTV та ігрові приставки до MR50G для надійної стабільності.
Підтримка IPTV
Підтримує IGMP Proxy / Snooping, Bridge та Tag VLAN для оптимізації потокового передавання IPTV
Підтримка IPv6
Дозволяє вам як насолоджуватися послугами IPv6, що надаються вашим провайдером, так і відвідувати веб-сайти IPv6
Режим "Точка доступу"
Розширює дротову мережу та робить її бездротовою



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.74 кг |
| Вхідний інтерфейс (WAN) | Pppoe, Pptp, L2tp, Pptp/l2tp, 1 шт., Dhcp, Динамічний ip-адрес, Статичний ip-адрес |
| Габарити (ШхВхГ) | 157.2 x 45 x 175.6 |
| Діапазон частот | 2.4-2.5 рр.ц, 5.15-5.25 рр.ц |
| Додатково | Dhcp-сервер, Dhcp, Upnp |
| Інтерфейс | 2 гігабітні порти ethernet/LAN, 1 гігабітний порт ethernet/WAN |
| Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Комплектація | Маршрутизатор, Кабель ethernet, Блок живлення, Інструкція зі встановлення |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1300 Мбіт/с |
| Об'єм в пакованні | 0.0076 м3 |
| Особливості | Віртуальний сервер, Dmz, Dhcp — сервер |
| Живлення | 12 в |
| Підтримувані протоколи | Ipv4, ipv6 |
| Розмір в пакованні | 270 х 350 х 80 мм |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | A/b/g/n/ac |
| Стандарти | Ieee 802.11b, Ieee 802.11a, Ieee 802.11g, Ieee 802.11n, Ieee 802.11ac |
| Тип | Маршрутизатор |
| Віддалене управління | Контроль доступу, Dhcp, Локальне керування |
| Керування пристроєм | Локальне/віддалене керування |
| Функції безпеки | Ip-mac привязка, Wpa2-psk, Wpa-psk |
| Функції бездротового режиму | Увімкн. / вимкнений бездротовий виступ |
- Ціна: 1 699 ₴



