
Мінімийка високого тиску Bosch EasyAquatak 100 1100Вт 100бар 270л/год шланг 3м 4.5кг
- Немає в наявності
- Код: 0.600.8A7.E00
3 684 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch EasyAquatak 100







Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5.00 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 3 м |
| Комплектація | Водяний фільтр, Шланг високого тиску/3 м, насадка/високий тиск для нанесення мийного засобу 450 мл, Пістолет/28/5000 vysokoho tysku Bosch na 360° високого тиску Bosch на 360° |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Потужність | 1200 |
| Об'єм в пакованні | 0.0242 м3 |
| Особливості | Котушка для шланга/ручна, Система автоматичної зупинки, Система утворення піни під високим тиском, Можна використовувати після витягання з коробки, всмоктування/0.5 м |
| Продуктивність | 300 |
| Розмір в пакованні | 200 х 390 х 310 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Побутовий/Compact |
| Тип насоса | 3 циліндри |
- Ціна: 3 684 ₴







