
Мінімийка високого тиску Karcher K 7 PREMIUM POWER HOME 3000Вт 20-180бар 600л/год шланг 5м 17.9кг
- Немає в наявності
- Код: 1.317-171.0
24 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher Мінімийка високого тиску K 7 PREMIUM POWER HOME, 3000Вт, 20-180бар, 600л/год, шланг 5м, 17.9кг
Мінімийка високого тиску Karcher K 7 PREMIUM POWER HOME, 3000 Вт, 20-180 бар, 600 л/г, м?/г, 5 м, 17.93 кг 1.317-171.0. Апарат високого тиску K 7 Premium Power Home, оснащений довговічним двигуном водяного охолодження, розрахований на часте застосування та видалення сильних забруднень із садових доріжок, стінок плавальних басейнів, велосипедів, кузовів автомобілів великих розмірів тощо. Його комплектація включає пістолет із практичним роз'ємом Quick Connect, 10-метровий шланг високого тиску, надійний водяний фільтр для захисту насоса.








Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 25.28 кг |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | Пістолет/G 180 Q, Мінімойка високого тиску |
| Максимальна температура води | 60°c |
| Потужність | 230 |
| Об'єм в пакованні | 0.1795 м3 |
| Особливості | Подавання мийного засобу |
| Продуктивність | 600 |
| Продуктивність за площею | 60 м2/год |
| Розмір в пакованні | 390 х 590 х 780 мм |
| Розміри | 459x330x666 / (Д×Ш×В) |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка, Мийка високого тиску |
- Ціна: 24 999 ₴









