
Мінімийка високого тиску Ryobi RY130PWA 1600Вт 130Бар 420л/год шланг 5м 8.33кг
- Немає в наявності
- Код: 5133005421
8 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ryobi Мінімийка високого тиску RY130PWA, 1600Вт
Мінімийка високого тиску Ryobi RY130PWA, 1600Вт, 130Бар, 420 л/год 5133005421. Мийка високого тиску RY130PWA 1600 Вт 130 бар, яка входить до лінійки електричних садових електроінструментів Ryobi, ідеально підходить для всіх ваших потреб у прибиранні, від дбайливих робіт, таких як автомобілі та велосипеди, до більш важких робіт, таких як земля в бруді на внутрішніх двориках. RY130PWA має вбудований резервуар для миючого засобу з функцією мийного засобу на вимогу, легко доступною за допомогою трубки.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для засобу для чищення | Да / 0.9 |
| Вага в пакованні | 9.45 кг |
| Вібрації | 2.5 м/с2 |
| Довжина шланга для води | 5 м |
| Комплектація | Мінімийка високого тиску |
| Потужність | 1600 |
| Об'єм в пакованні | 0.0566 м3 |
| Особливості | Шланг у сталевому обплетенні, Міцний і гнучкий шланг |
| Продуктивність | 420 |
| Розмір в пакованні | 340 х 320 х 520 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка, Мийка високого тиску |
| Рівень потужності звуку | 73 дБ |
- Ціна: 8 999 ₴





