
Мінімийка високого тиску Bosch EasyAquatak 110 1300Вт 110бар 330л/год шланг 5м 3.8кг
- Немає в наявності
- Код: 0.600.8A7.F00
3 975 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch Мінімийка високого тиску EasyAquatak 110, 1300Вт, 110 бар, 330 л/г, 3.8кг
Очисник високого тиску Bosch EasyAquatak 110 0.600.8A7.F00 використовується для легкого та швидкого очищення поверхонь. Поставляється з необхідним для роботи приладдям. Має насадку-піноутворювач для швидкого нанесення мильного розчину. Відрізняється надійністю та безпекою. Можливий забір води із відкритих ємностей. Функція Autostop дозволяє зменшити витрати струму та води.- Компактні розміри;
- Надійний суцільнометалевий насос;
- Широка основа – стійкість інструменту;
- Швидке та просте приєднання фітингів;
- Безпечна експлуатація працюючого розпилювача;
- Система піноутворення під високим тиском;
- Система автоматичної зупинки інструменту;
- Насадка-піноутворювач скорочує тривалість очищення за рахунок швидкого нанесення мильного розчину;
- У комплект входять розпилювальні та роторні насадки для глибокого очищення;
- Функція самоусмоктування та можливість використання Bosch EasyAquatak 110 0.600.8A7.F00 із ємностями;














Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5.80 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 3 м |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Потужність | 1300 |
| Об'єм в пакованні | 0.0296 м3 |
| Продуктивність | 330 |
| Розмір в пакованні | 400 х 200 х 370 мм |
| Розміри | 163 x 384 x 295 |
| Стан | Нове |
| Тип | Мийка високого тиску |
- Ціна: 3 975 ₴










