
Мінімийка високого тиску Makita HW111 1700Вт 110бар 370л/год шланг 5.5м 9.8кг
- Немає в наявності
- Код: HW111
13 699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita HW111


Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 12.58 кг |
| Довжина шланга для води | 5.5 м |
| Комплектація | Регульована обертова трубка-розпилювач, Шланг високого тиску, подовжувач, Турбоштанга обприскувача, Насадка, Насадка для мийних засобів, Щітка |
| Максимальна температура води | 50 °c |
| Максимальний тиск | 110 атм |
| Матеріали насоса | Метал |
| Потужність | 1700 |
| Об'єм в пакованні | 0.1057 м3 |
| Особливості | Дистанційне керування, вбудований інжектор мийних засобів, Легке встановлення додаткових речей, Вбудований шланговий барабан із фіксатором, Прозорий зовнішній фільтр вхідної води, Тримач додаткового приладдя |
| Продуктивність | 370 |
| Розмір в пакованні | 390 х 430 х 630 мм |
| Тип насоса | Аксіальний трипоршневий |
| Рівень потужності звуку | 87 дБ |
- Ціна: 13 699 ₴


