
Мінімийка високого тиску Bosch UniversalAquatak 130 1700Вт 130бар 380л/год насадка 3в1 7.8кг
- Немає в наявності
- Код: 0.600.8A7.B00
8 076 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch UniversalAquatak 130
Мийка високого тиску Bosch Universal Aquatak 130 - відрізняється простотою і зручністю використання. Корпус обладнаний складно рукояткою і збільшеними колесами, що значно полегшує транспортування і зберігання пристрою. Також конструкція апарату передбачає котушку для намотування шланга. Мережевий кабель завдовжки 5 метрів дозволяє не турбуватися щодо подовжувачів. У комплект входить насадка «3 в 1». Вона забезпечує найбільш ефективну очистку абсолютно різних поверхонь, так як дає можливість одним перемиканням формувати різну інтенсивність і щільність потоку води.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 9.80 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 6 м |
| Комплектація | Трубка, Водяний фільтр, Шланг високого тиску/6 м, Насадка 3 в 1, Насадка/високий тиск для нанесення мийного засобу, 450 мл, Пістолет/високого тиску Bosch, Котушка шланга/ручно |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Матеріали насоса | Метал |
| Потужність | 1700 |
| Об'єм в пакованні | 0.0542 м3 |
| Особливості | Система утворення піни під високим тиском/водний фільтр, всмоктування/0.5 |
| Продуктивність | 380 |
| Розмір в пакованні | 360 х 350 х 430 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мийка високого тиску |
| Тип насоса | 3 циліндри |
| Рівень потужності звуку | 86 дБ |
- Ціна: 8 076 ₴




