
Мінімийка високого тиску Ryobi RY110PWA 1400Вт 110Бар 390л/год шланг 5м 5.6кг
- Немає в наявності
- Код: 5133005365
6 299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ryobi Мінімийка високого тиску RY110PWA, 1400Вт
Мінімийка високого тиску Ryobi RY110PWA, 1400Вт, 110Бар, 390 л/год 5133005365. Потужний двигун 1400 Вт забезпечує тиск до 110 бар та продуктивність до 390 л/год. Надкомпактна конструкція із вбудованою рукояткою для перенесення. Вбудоване кріплення шланга, розпилювального пістолета та насадки. Комплектується ємністю для миючого засобу. Ідеальна для миття автомобіля, велосипеда або садових меблів.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для засобу для чищення | Да |
| Вага в пакованні | 6.45 кг |
| Вібрації | 2.5 м/с2 |
| Довжина шланга для води | 5 м |
| Комплектація | Мінімийка високого тиску |
| Потужність | 1400 |
| Об'єм в пакованні | 0.0329 м3 |
| Особливості | Шланг у сталевому обплетенні, Міцний і гнучкий шланг |
| Продуктивність | 390 |
| Розмір в пакованні | 290 х 270 х 420 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка, Мийка високого тиску |
| Рівень потужності звуку | 73 дБ |
- Ціна: 6 299 ₴





