
Очисник високого тиску Karcher HD 5/15 C
- Готово до відправки
- Код: 1.520-930.0
39 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher HD 5/15 C
Зручний, мобільний, універсальний: апарат високого тиску HD 5/15 C без нагріву води для вертикальної і горизонтальної експлуатації. З зручними утримувачами для приладдя і довгим терміном служби завдяки латунній голівці блоку циліндрів і автоматичній системі скидання тиску.Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.
| № | Техніка | Стандартная гарантія |
Додаткова гарантія* |
| 1 | Побутові насоси | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки з водяним охолодженням двигуна | 1 рік | + 2 роки |
| 3 | Всі апарати побутового направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 4 | Апарати серії Classic професійного направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 5 | Прасувальна дошка, парова праска** | 1 рік*** | - |
| 7 | Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) | 1 рік*** | - |
| 8 | Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої | 2 года*** | - |
* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 28.00 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | Шланг високого тиску, Пістолет/EASY!Force, Струменева трубка/840 мм, Сопло/трипозиційне (0°/25°/40°), вручну |
| Потужність | 2800 |
| Об'єм в пакованні | 0.1325 м3 |
| Особливості | Вимкнення тиску |
| Продуктивність | 500 |
| Розмір в пакованні | 790 х 390 х 430 мм |
| Розміри | 380 x 360 x 930 |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка |
- Ціна: 39 799 ₴



