
Мінімийка високого тиску Ryobi RY170PWA 2500Вт 170Бар 470л/год шланг 10м 24кг
- Немає в наявності
- Код: 5133005373
13 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ryobi Мінімийка високого тиску RY170PWA, 2500Вт
Мінімийка високого тиску Ryobi RY170PWA, 2500Вт, 170Бар, 470 л/год 5133005373. Миття високого тиску RY170PWA потужністю 2500 Вт з тиском 170 бар входить в лінійку електричних садових електроінструментів Ryobi і оснащене безщітковим асинхронним двигуном, що робить її ідеальною для потужного очищення стійких забруднень і великих площ, таких як внутрішні дворики та під'їзди. RY170PWA має вбудований бак для миючого засобу з функцією миючого засобу на вимогу, легко доступною з трубки.





Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для засобу для чищення | Да / 1.2 л |
| Вага в пакованні | 25.50 кг |
| Вібрації | 2.5 м/с2 |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | Мінімийка високого тиску |
| Потужність | 2500 |
| Об'єм в пакованні | 0.1349 м3 |
| Особливості | Вбудований шланг-барабан, Шланг у сталевому обплетенні |
| Продуктивність | 470 |
| Розмір в пакованні | 910 х 380 х 390 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка, Мийка високого тиску |
| Рівень потужності звуку | 72 дБ |
- Ціна: 13 999 ₴






