
Мінімийка високого тиску Bosch EasyAquatak 100 Long Lance 1100Вт 100бар 270л/год шланг 3м 4.6кг
- Немає в наявності
- Код: 0.600.8A7.E01
3 474 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch EasyAquatak 100 Long Lance
EasyAquatak 100 Long Lance ідеально підходить для виконання домашніх робіт низької та середньої складності. EasyAquatak 100 Long Lance відрізняється підвищеною маневреністю і простотою зберігання завдяки компактному дизайну. Завдяки тиску 100 бар, роторною та віяловій насадок можна легко очищати тераси і садові меблі.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5.17 кг |
| Довжина шланга для води | 3 м |
| Комплектація | Водяний фільтр, Шланг високого тиску, Насадка для мийних засобів, Віялова насадка, Поворотна насадка, Інструмент |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Потужність | 1200 |
| Об'єм в пакованні | 0.0248 м3 |
| Продуктивність | 300 |
| Розмір в пакованні | 310 х 400 х 200 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мийка високого тиску |
- Ціна: 3 474 ₴

