
Мийка високого високого тиску Karcher HD 6/15-4 Classic 3400Вт 190бар 600л/год шланг 10м 52кг
- Немає в наявності
- Код: 1.367-306.0
37 799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Karcher HD 6/15-4 Classic
Однофазний, компактний, потужний: зручний в обслуговуванні апарат високого тиску HD 6/15-4 Classic, видає потік води 600 л/год при робочому тиску 150 бар, з 4-х полюсним електродвигуном і потужним насосом з кривошипно-шатунним механізмом і керамічними плунжерами, а так само з ущільнювальними сальниками, виконаними за новітньою технологією.Однофазний апарат максимальної потужності з насосом з кривошипно-шатунним механізмом і потоком води 600 л/год: простий в обслуговуванні HD 6/15-4 Classic є синонімом зручності для користувача, завдяки компактним розмірам, полегшеній конструкції, високій ефективності очищення і рентабельності. Висока якість компонентів, використаних у наших апаратах високого тиску, дозволяє працювати тривало і з вражаючою довговічністю. Апарат також асоціюється з ремонтопридатністю; всі відповідні частини легко доступні. Передбачено досить місця для сопла, струменевої трубки та інших аксесуарів.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.
| № | Техніка | Стандартная гарантія |
Додаткова гарантія* |
| 1 | Побутові насоси | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки з водяним охолодженням двигуна | 1 рік | + 2 роки |
| 3 | Всі апарати побутового направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 4 | Апарати серії Classic професійного направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 5 | Прасувальна дошка, парова праска** | 1 рік*** | - |
| 7 | Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) | 1 рік*** | - |
| 8 | Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої | 2 года*** | - |
* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 190 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 58.50 кг |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | Шланг високого тиску, Пістолет, Струменева трубка/850 мм, Сопло, Насос/з керамічними поршнями |
| Потужність | 3400 |
| Об'єм в пакованні | 0.3009 м3 |
| Особливості | Вимкнення тиску, Система захисту від перекручування шланга (avs) |
| Продуктивність | 450 |
| Розмір в пакованні | 590 х 750 х 680 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Середній/одинфазний |
- Ціна: 37 799 ₴



