
Мінімийка високого тиску Karcher K 7 WCM 3000Вт 20-180бар 600л/год шланг 5м 17кг
- Готово до відправки
- Код: 1.317-400.0
25 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher Мінімийка високого тиску K 7 WCM, 3000Вт, 20-180бар, 600л/год, 17кг
Вражаючі параметри продуктивності роблять мінімийку високого тиску K7 WCM ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Його потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю та навіть автомобілів великих розмірівДля ефективного і ретельного очищення різних поверхонь в комплект поставки мінімийки високого тиску Karcher K 7 WCM входять струменева трубка Vario Power, що дозволяє регулювати тиск простим поворотом вістря, і фреза для бруду. Фреза для бруду формує точковий струмінь, що обертаючись, видаляє надстійки забруднення з поверхонь. Вбудований фільтр для води захищає насос від часток бруду. Усі приладдя, що постачається з апаратом, можна зручно зберігати на його корпусі





Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 22.28 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | Шланг високого тиску, Пістолет/G 180 Q, Грязьова фреза, Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4", струменева трубка/Vario Power, Вбудований фільтр тонкого очищення води, Інструкція |
| Максимальна температура води | 60°c |
| Потужність | 3000 |
| Об'єм в пакованні | 0.1628 м3 |
| Особливості | Стандартна система quick connect, Подання мийного засобу |
| Охолодження мотора | Водяне |
| Продуктивність | 600 |
| Продуктивність за площею | 60 м2/год |
| Розмір в пакованні | 400 х 590 х 690 мм |
| Розміри | 369 x 355 x 946 / (Д×Ш×В) |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка |
| Тип мотора | Електро |
- Ціна: 25 799 ₴





