
Мінімийка високого тиску Ryobi RY150PWA 2000Вт 150Бар 450л/год шланг 8м 11.2кг
- Немає в наявності
- Код: 5133005371
16 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ryobi Мінімийка високого тиску RY150PWA, 2000Вт
Мінімийка високого тиску Ryobi RY150PWA, 2000Вт, 150Бар, 450 л/год 5133005371. Потужний двигун 2000 Вт забезпечує тиск до 150 бар та продуктивність до 450 л/год. Міцний та гнучкий шланг у сталевому обплетенні стійкий до перегинів, що спрощує роботу інструменту. Барабан для шланга під тиском дозволяє розмотувати шланг під час використання, забезпечуючи максимальну мобільність. Вбудована ємність для миючого засобу 0.9 л з функцією подачі "на вимогу".




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для засобу для чищення | Да / 0.9 |
| Вага в пакованні | 13.90 кг |
| Вібрації | 2.5 м/с2 |
| Довжина шланга для води | 8 м |
| Комплектація | Мінімийка високого тиску |
| Потужність | 2000 |
| Об'єм в пакованні | 0.0982 м3 |
| Особливості | Вбудований шланг-барабан, Шланг у сталевому обплетенні |
| Продуктивність | 450 |
| Розмір в пакованні | 990 х 320 х 310 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка, Мийка високого тиску |
| Рівень потужності звуку | 74 дБ |
- Ціна: 16 999 ₴





