
Мінімийка високого тиску Karcher K 4 WCM Premium 1800Вт 20-130бар 420л/год шланг 6м 12кг
- Немає в наявності
- Код: 1.324-230.0
11 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher Мінімийка високого тиску K 4 WCM Premium, 1800 Вт, 20-130 бар, 420 л/ч, 30 м2/ч, 6 м, 12.00 кг
K 4 WCM Premium вражає потужним двигуном з водяним охолодженням, що відрізняється тривалим терміном служби. Миття високого тиску з 6-метровим шлангом високого тиску призначене для періодичного використання та помірного забруднення. Завдяки струменевій трубці Vario Power (VPS) і брудоструминному апарату тераси, садові меблі та транспортні засоби можуть очищатися при необхідності. Тиск води можна точно відрегулювати для конкретного об'єкта, що очищається, просто повернувши VPS.Особливості
Прекрасний результат очищення
Двигун з водяним охолодженням вражає особливо довгим терміном служби та високою потужністю.
Барабан для змотування шланга та комфортного зберігання
Для акуратного зберігання з економією місця: практичний барабан для шланга високого тиску забезпечує оптимальний захист і дозволяє швидко приступити до роботи. Шланг, струменеві трубки, пістолет та кабель компактно та акуратно зберігаються на корпусі апарата.
Вбудована всмоктувальна трубка для засобу для чищення
Зручність і простота використання миючого засобу. Засоби для чищення Kärcher (опція) покращують результати прибирання і забезпечують захист поверхонь, що очищаються.











Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.956 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 15.62 кг |
| Довжина проводу живлення | 6 м |
| Довжина шланга для води | 6 м |
| Комплектація | Шланг високого тиску, Пістолет/G 180 Q, Грязьова фреза, Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4", Струменева трубка, Вбудований фільтр тонкого очищення води |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Потужність | 1800 |
| Об'єм в пакованні | 0.0966 м3 |
| Особливості | Вбудований шланг-барабан, стандартна система quick connect, Ергономічний дизайн |
| Охолодження мотора | Водяне |
| Продуктивність | 420 |
| Продуктивність за площею | 30 м2/год |
| Розмір в пакованні | 590 х 390 х 420 мм |
| Розміри | 369x389x901/Д×Ш×В |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка |
| Тип мотора | Електро |
- Ціна: 11 999 ₴










