
Мінімийка високого тиску Makita DHW080ZK акумуляторна LXT 18В+18В 80бар 330л/год 6.7кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: DHW080ZK
34 500 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita Акумуляторна мийка високого тиску, DHW080ZK, 18В+18В, 80 бар, 330 л/г, 6.7 кг. SOLO
Акумуляторне миття Makita DHW080ZK - це водоструминний апарат високого тиску з надійним насосом. Потужний безщітковий двигун не вимагає обслуговування і споживає менше енергії, ніж щіткові аналоги. Низький рівень шуму дозволяє використовувати інструмент у громадських місцях чи житлових районах.- Система 36 вольт 18+18 (використання 2х акумуляторів 18 вольт)
- BL - надійний і потужний безщітковий двигун, що не вимагає обслуговування і споживає менше енергії, ніж щіткові аналоги.
- XPT - Технологія наднадійного захисту від пилу та вологи
- Низький рівень шуму дозволяє використовувати інструмент у громадських місцях чи житлових районах.
- Максимальний можливий тиск - 80 бар
- Максимальний потік води при тиску 55 бар – 330 л/год.
- Максимальний потік води в безшумному режимі при тиску 40 бар – 240 л/год.
- Максимальна висота для самовсмоктування – 1 метр
- Час безперервної роботи у стандартному режимі від акумуляторів BL1860B – приблизно 15 хв.
- Час безперервної роботи в безшумному режимі від акумуляторів BL1860B – приблизно 34 хв.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 80 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 16.36 кг |
| Довжина шланга для води | 5 м |
| Ємність для води | 50 л |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Об'єм в пакованні | 0.1391 м3 |
| Продуктивність | 330 |
| Розмір в пакованні | 740 х 470 х 400 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мийка високого тиску |
- Ціна: 34 500 ₴



