
Мінімийка низького тиску Ryobi RY18PW22A-0 акумуляторна 18В ONE+ 22бар 182л/год без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 5133004570
6 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ryobi Мінімийка низького тиску RY18PW22A-0, акумуляторна, 22бар, 182 л/год. (без АКБ і ЗП)
Міні мийка RyobiRY18PW22A-0 Power Washer ідеально підходить для очищення вашого автомобіля, велосипеда або іншої поверхні без клопоту з витягування шланга і без доступу до регулярного джерела водопостачання, ви можете використовувати відро, будь-яке джерело прісної води або просто пластикову пляшку. Сопло 3-в-1 включає в себе турбо-сопло для очищення від сильних забруднень, 15° вентиляторний спрей для загального прибирання і функцію душа для ополіскування. Використовуючи батарею ємністю 5,0 Аг (не входить в комплект), Ryobi RY18PW22A-0 можна використовувати до 30 хвилин на одній зарядці.







Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 22 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3.37 кг |
| Довжина шланга для води | 6 м |
| Об'єм в пакованні | 0.0205 м3 |
| Особливості | Турборежим |
| Продуктивність | 182 |
| Розмір в пакованні | 380 х 200 х 270 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мийка низького тиску |
| Рівень потужності звуку | 86.5 дБ |
- Ціна: 6 999 ₴








