
Мінімийка високого тиску Makita HW102 1300Вт 100бар 360л/год шланг 5м 5.8кг
- Готово до відправки
- Код: HW102
9 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita Мінімийка високого тиску HW102, 1300Вт, 100бар, 360л/год, шланг 5м, 5.8кг
Ефективне водне очищення стін, підлоги, виробничого приміщення, автомобіля здійснюється за допомогою мийки високого тиску Makita HW102. Електромотором потужністю 1,3 кВт дає продуктивність води 360 л/год. Вбудований триплексний аксіально-поршневий насос з диском під нахилом. З метою безпеки користувача та обладнання передбачено автоматичне зупинення пуску, водяний фільтр. Посилити ефект чищення дозволяє додавання засобу для чищення, яке поміщається у вбудовану ємність. Мережевий кабель довжиною 5 метрів має подвійну ізоляцію, яка дозволяє підключатися до розетки без заземлення.






Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 7.00 кг |
| Довжина шланга для води | 5 м |
| Комплектація | Регульована обертова трубка-розпилювач, Шланг високого тиску, подовжувач, Турбоштанга обприскувача, Насадка, Насадка для мийних засобів |
| Максимальна температура води | 50 °c |
| Потужність | 1300 |
| Об'єм в пакованні | 0.0365 м3 |
| Особливості | Коліщатка, Дистанційне керування, Вбудований інжектор мийних засобів, легке встановлення додаткових речей, Прозорий зовнішній фільтр вхідної води, Телескопічна ручка |
| Продуктивність | 360 |
| Розмір в пакованні | 270 х 300 х 450 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мийка високого тиску |
| Тип мотора | Електро |
| Рівень потужності звуку | 94 дБ |
- Ціна: 9 999 ₴







