
Мінімийка високого тиску Karcher K 3 CAR & HOME 1600Вт 20-120бар 380л/год шланг 6м 4.30кг
- Готово до відправки
- Код: 1.676-356.0
9 699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher Мінімийка високого тиску K 3 CAR & HOME 1600Вт, 20-120бар, 380л/год, шланг 6м, 4.30кг
Мінімийка високого тиску K 3 Car & Home легко справляється з будь-якими забрудненнями. Оснащений 6-метровим шлангом високого тиску, він прекрасно підходить для періодичного прибирання навколо будинку і в саду, наприклад для очищення садових меблів, терас, доріжок і майданчиків, а також для миття автомобілівКомплект для миття автомобіля та прибирання навколо будинку (Car & Home) містить мийну щітку для видалення з кузова нальоту бруду, насадку для пінного чищення, яка формує стійку піну з потужним очищувальним ефектом, автомобільний шампунь (500 мл), пристосування для очищення поверхонь T 1 та мийний засіб Patio & Deck (500 мл). Струменева трубка Vario Power дає змогу легко регулювати тиск залежно від виду поверхні, що очищається. Фреза для бруду, що формує обертовий точковий струмінь, видаляє навіть стійкі забруднення. Насос захищений фільтром для води, що подається на вхід, гарантує довгий термін його служби. Завдяки колесам апарат можна легко переміщати до різних місць застосування.






Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мінімийка, Мийка високого тиску |
| Розміри | 242 x 285 x 805 |
| Особливості | Стандартна система quick connect, Вбудований фільтр тонкого очищення води, Подання м'язового засобу через: пінна насадка |
| Стан | Нове |
| Потужність | 1600 |
| Продуктивність | 380 |
| Об'єм в пакованні | 0.0426 м3 |
| Вага в пакованні | 8.12 кг |
| Розмір в пакованні | 490 х 290 х 300 мм |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Продуктивність за площею | 25 м2/год |
- Ціна: 9 699 ₴






