
Мінімийка високого тиску Bosch Advanced Aquatak 140 2100Вт 140бар 450л/год шланг 8м 17.6кг
- Немає в наявності
- Код: 0.600.8A7.D00
12 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch Advanced Aquatak 140






Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 21.00 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 8 м |
| Комплектація | Трубка, Водяний фільтр, Пістолет високого тиску, Півономплект/насадка для нанесення мийного засобу під високим тиском, 550 мл, Поворотна насадка, Регульована розпилювальна насадка |
| Максимальна температура води | 40 °c |
| Потужність | 2100 |
| Об'єм в пакованні | 0.1229 м3 |
| Продуктивність | 450 |
| Розмір в пакованні | 370 х 410 х 810 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Мінімийка |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Тип насоса | 3 циліндри |
- Ціна: 12 999 ₴






