
Лампа настільна з акумулятором Philips Hat 4.5Вт 3000/4000/5700K 1800мАг USB-A білий (929003241007)
- Готово до відправки
- Код: 929003241007
1 419 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна з акумулятором Philips Hat 4.5Вт 3000/4000/5700K 1800мАг USB-A білий
Лампа настільна Philips LED Reading Desk lamp Hat, 4.5w, 3000/4000/5700K, 1800mAh (Lithium battery), біла. Настільний світильник Philips LED Performance із міцною конструкцією та оптимальними характеристиками – це ідеальний світильник, який принесе якість та яскравість у будь-який домашній простір. Комфортне світло, приємне для очей.Комфортне світлодіодне світло, яке приємне для ваших очей тьмяний
EyeComfort - світло, яке приємне для очей
Неякісне світло може викликати напругу очей. Оскільки багато хто з нас проводить час у приміщенні, як ніколи важливо правильно освітлити свій будинок. Продукти Philips відповідають суворим критеріям тестування, включаючи мерехтіння, стробоскоп, відблиски, передачу кольору та ефекти затемнення, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не тільки забезпечують комфортне освітлення, але й залишаються такими протягом усього терміну служби, забезпечуючи постійну якість світла, потужність і колір протягом більше десяти років. Перемикайтеся на світло, яке приємне для ваших очей.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 80 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономна робота | Від 4 до 40 годин хв |
| Вага в пакованні | 0.54 кг |
| Можливість регулювання | Да / білий колір, що налаштовується, і димований дизайн для різних сценаріїв |
| Час зарядки | 4 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Монтаж | Настільний |
| Потужність | 4.5 |
| Призначення | Для читання, Домашній офіс і навчання |
| Об'єм в пакованні | 0.0027 м3 |
| Особливості | Клас захисту iii, Тримач ручок і тримач телефона |
| Живлення | Напряжение 5 в / постійного струму через USB-порт, Аккумулятор / 1800 мАг (вага 44 г), літієва батарея |
| Розмір в пакованні | 100 х 100 х 270 мм |
| Термін служби (LED) | 15000 год |
| Температура світіння (LED) | 3000-4000-5700 к |
| Тип | Настільна лампа/Hat |
| Тип джерела освітлення | Світлодіодний |
- Ціна: 1 419 ₴



