
Світильник з акумулятором LEDVANCE LINEAR FLAT 4Вт 3000/4000/6500К 270Лм 600мм 3000мА•год димується датчик руху USB-A > USB-С
- Немає в наявності
- Код: 4058075762237
1 388 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис LEDVANCE Світильник LINEAR LED FLAT акумуляторний USB SEN 460см 4W 340Lm CCT
Стильний світильник із легким алюмінієвим корпусом. Легко кріпиться за допомогою вбудованих магнітів та двостороннього скотчу на будь-яку поверхню. Кріпильні елементи у комплекті. Світильник має датчики руху та сутінковий. Датчик руху спрацьовує з відстані 3 метри.Переваги:
- Привабливий та функціональний дизайн
- Економічна експлуатація шляхом низького споживання енергії
- Проста та швидка установка
- Матеріал корпусу: алюміній
- Вбудований датчик світла та руху
- Перемикач для автоматичного режиму або увімкнення/вимкнення
- Акумулятор заряджається через кабель USB.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.36 кг |
| Додатково | Датчик руху, Датчик освітленності |
| Ємність акумулятора | 1500 |
| Клас захисту | III |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність, Вт | 4 |
| Об'єм в пакованні | 0.0013 м3 |
| Особливості | Надлегкий алюмінієвий корпус, Вбудований акумулятор 1500mah |
| Робоча температура | -20…+40 °c |
| Розмір в пакованні | 40 х 50 х 630 мм |
| Розміри, мм | 600 мм |
| Світловий потік, лм | 340 |
| Ступінь захисту | Ip 20 |
| Тип | Cветильник внутренний, Світильник акумуляторний |
| Форма | Прямокутна |
| Колірна температура | 4000 к, 6500 к, 3000 k |
- Ціна: 1 388 ₴



