
Світильник з акумулятором LEDVANCE LINEAR FLAT 3.2Вт 3000/4000/6500К 200Лм 400мм 1500мА•год димується датчик руху USB-A > USB-С
- Готово до відправки
- Код: 4058075762213
1 121 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис LEDVANCE Світильник LINEAR LED FLAT акумуляторний USB SEN 40см 3.2W 200Lm CCT
Стильний світильник із легким алюмінієвим корпусом. Легко кріпиться за допомогою вбудованих магнітів та двостороннього скотчу на будь-яку поверхню. Кріпильні елементи у комплекті. Світильник має датчики руху та сутінковий. Датчик руху спрацьовує з відстані 3 метри.Переваги:
- Привабливий та функціональний дизайн
- Економічна експлуатація шляхом низького споживання енергії
- Проста та швидка установка
- Матеріал корпусу: алюміній
- Вбудований датчик світла та руху
- Перемикач для автоматичного режиму або увімкнення/вимкнення
- Акумулятор заряджається через кабель USB.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.27 кг |
| Додатково | Датчик руху, Датчик освітленності |
| Ємність акумулятора | 1500 |
| Клас захисту | III |
| Потужність, Вт | 3.2 |
| Об'єм в пакованні | 0.0006 м3 |
| Особливості | Надлегкий алюмінієвий корпус, Вбудований акумулятор 1500mah |
| Робоча температура | -20…+40 °c |
| Розмір в пакованні | 30 х 50 х 410 мм |
| Розміри, мм | 400 мм |
| Світловий потік, лм | 200 |
| Ступінь захисту | Ip 20 |
| Тип | Cветильник внутренний, Світильник акумуляторний |
| Форма | Прямокутна |
| Колірна температура | 4000 к, 6500 к, 3000 k |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 121 ₴



