
Світильник нічник з акумулятором LEDVANCE LUNETTA TORCH INDUCTIVE 2Вт 3000К 10лм 250мА•год датчик руху ліхтарик білий
- Немає в наявності
- Код: 4058075759404
554 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис LEDVANCE Нічник LUNETTA TOUCH білий
Нiчник LEDVANCE LUNETTA TORCH INDUCTIVE SENSOR (4058075759404). Привабливий та функціональний дизайн. Поєднує функцію нічника та ліхтарика. При використанні як нічник є датчик руху та помірний датчик. Ліхтарик можна заряджати від мережі 220V і використовувати окремо як ліхтарик.Сфери застосування
- Дитячі спальні
- Коридори, вхідні зони, сходові клітини, житлові кімнати, підвали
Особливості продукту
- Функції нічника (3000K) і ліхтарика (6500K).
- PIR датчик руху та денного світла
- Функція ліхтарика: ліхтарик можна заряджати індуктивно від розетки та використовувати окремо як ліхтарик.
- Напруга живлення: 220…240 В




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 10 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.17 кг |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Матеріал корпусу | Пластик, полікарбонат |
| Монтаж | У розетку |
| Напруга мережі | 230 |
| Об'єм в пакованні | 0.0022 м3 |
| Особливості | З датчиком руху, із сутінковим датчиком |
| Живлення | Від електромережі, від акумулятора |
| Розмір в пакованні | 200 х 140 х 80 мм |
| Тип | Нічник-ліхтар |
- Ціна: 554 ₴




