
Світильник нічник з акумулятором LEDVANCE LINEAR CLOCK 3.4Вт 4000К 35Лм 1200мА•год димується годинник USB-A > microUSB білий
- Немає в наявності
- Код: 4058075747906
868 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис LEDVANCE Нічник LINEAR LED CLOCK білий
Нічник LEDVANCE LINEAR LED CLOCK DIM USB (4058075747906). Привабливий та функціональний дизайн. Вибір інтенсивності світла за допомогою сенсорного перемикача. Висока якість на дотик завдяки поєднанню тканини та пластику. Світло та відображення часу можна вмикати окремо. Живлення: літня акумуляторна батарея 1200 мАг. Час заряджання: 4 години. Час роботи: 14 год. Батарея заряджається через USB-кабель.Особливості продукту
- Колірна температура: 4000 К
- Вибір інтенсивності світла за допомогою сенсорного перемикача
- Висока якість на дотик завдяки поєднанню тканини та ABS
- Окремо можна ввімкнути освітлення та відображення часу
- Батарея заряджається через USB кабель.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 12 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.185 |
| Вага в пакованні | 0.24 кг |
| Можливість регулювання | Да / яскравості |
| Індекс передачі кольору | > 90 |
| Матеріал корпусу | Пластик/Філь |
| Об'єм в пакованні | 0.0009 м3 |
| Особливості | З будильником, вибір інтенсивності світла |
| Живлення | Акумуляторна батарея/1200 мАг, Напруга 5 в |
| Розмір в пакованні | 160 х 110 х 50 мм |
| Світлова видатність | 3 лм/Вт |
| Термін служби (LED) | 15000 год |
| Температура світіння (LED) | 4000 к |
| Тип | Нічник-годинник |
| Колір підсвічування | Білий |
- Ціна: 868 ₴




