
Cвітильник нічник з акумулятором LEDVANCE NIGHTLUX TOUCH Rabbit 2.5Вт 100Лм 1200мА•год RGBW USB-A > microUSB білий
- Готово до відправки
- Код: 4058075602113
771 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис LEDVANCE Cвітильник нічник з акумулятором NIGHTLUX TOUCH Rabbit 2.5Вт 100Лм 1200мА•год RGBW USB-A > microUSB білий
Акумуляторний світлодіодний нічник у формі кролика з автоматичним відключенням через 15 хвилин. Змінює колір світіння легким ударом по самому корпусу. Не містить шкідливих матеріалів.Особливості продукту:
- Акумулятор заряджається через USB кабель
- Керування кольором RGB
- Світлодіодні нічники у формі кролика та телевізора
Обладнання/аксесуари:
- USB-кабель для заряджання



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.180 |
| Вага в пакованні | 0.34 кг |
| Кількість циклів перемикання | 12500 |
| Коефіцієнт передавання кольору | 80 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 0.5/(номінальна) |
| Об'єм в пакованні | 0.0032 м3 |
| Робоча температура | -20…+40 °c |
| Розмір в пакованні | 120 х 150 х 180 мм |
| Світловий потік, лм | 20 |
| Ступінь захисту | Ip 20 |
| Тип | Нічний світильник |
| Колір світла | Rgbw |
- Ціна: 771 ₴



