
Світильник з акумулятором підвісний LEDVANCE LINEARLED MOBILE HANGER 2.35Вт 4000К 120Лм 2200мА•год датчик руху USB-A > USB-C сірий
- Немає в наявності
- Код: 4058075504363
874 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис LEDVANCE Світильник з акумулятором підвісний LINEARLED MOBILE HANGER 2.35Вт 4000К 120Лм 2200мА•год датчик руху USB-A > USB-C, сірий
Нічник LEDVANCE LINEARLED MOBILE 270 4000K LEDVANCE (4058075504363) з акумулятором. Привабливий і функціональний дизайн. Може бути легко переміщений туди, де необхідне світло, завдяки роботі від акумулятора.ОСОБЛИВОСТІ
Області застосування
− Для дуже широкого спектра застосувань
− Тільки для внутрішнього застосування
− Встановлення в стелажі, меблі або підшафне підсвічування.
Переваги
− Привабливий та функціональний дизайн
− Проста установка.
Особливості
− Вбудована акумуляторна батарея, що перезаряджається, яка може заряджатися через USB-кабель
− Світло вмикається з вимикача або виявленням руху в радіусі 3 метрів.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Світловий потік | 120 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.25 кг |
| Діапазон температури довкілля | -20…+40 °c |
| Додатково | Час увімкнення керування сенсором: 30 с, Зона охоплення датчика руху: 0...3 м |
| Індекс передачі кольору | 80 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат/Акрилонітрил |
| Монтаж | Настінний, Поверхня |
| Потужність | 2.35 |
| Об'єм в пакованні | 0.0011 м3 |
| Особливості | Клас захисту iii, Сенсор руху / інфрачервоний/фотоелектричний |
| Живлення | Акумуляторна батарея/3.7 В/аварійне освітлення, Напруга 5 в |
| Розмір в пакованні | 400 х 140 х 20 мм |
| Світлова видатність | 51 лм/Вт |
| Термін служби (LED) | 30000 год |
| Температура світіння (LED) | 4000 к |
| Температура зберігання | -20…+25 °c |
| Тип | Світильник переносний |
| Колір підсвічування | Холодний |
- Ціна: 874 ₴



