
Лампа настільна з акумулятором LEDVANCE Panan Fold 5.2Вт 4000K 1200мАг USB-A білий (4058075747869)
- Немає в наявності
- Код: 4058075747869
771 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна з акумулятором LEDVANCE Panan Fold 5.2Вт 4000K 1200мАг USB-A білий
Сенсорна настільна лампа LEDVANCE з регулюванням яскравості у сучасному дизайні. Привабливий та функціональний дизайн. Завдяки роботі від акумулятора світильник може бути легко переміщений туди, де необхідне світло завдяки роботі від батареї. Переключення та безступінчасте регулювання яскравості за допомогою сенсорного датчика на основі світильника. Області застосування: спальні, кабінети, вітальні.







Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 80 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 |
| Вага в пакованні | 0.41 кг |
| Можливість регулювання | Да / яскравості, діапазон затемнення: 10-100% |
| Індекс передачі кольору | > 90 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Потужність | 5 |
| Призначення | Робочий кабінет, для дитячої, для офісу, тільки для використання в приміщенні |
| Напруга мережі | 240 |
| Об'єм в пакованні | 0.0029 м3 |
| Особливості | Вибір інтенсивності світла, Сенсорний вимикач, Режим нічника, поворотний плафон |
| Живлення | От электросети, Аккумулятор / вбудований літієвий акумулятор, який можна заряджати через USB-кабель |
| Розмір в пакованні | 290 х 100 х 100 мм |
| Термін служби (LED) | 15000 год |
| Температура світіння (LED) | 4000 к |
| Колір підсвічування | Нейтральний |
- Ціна: 771 ₴








