
Ліхтар антимоскітний Ardesto 5 Вт авт.робота 20 год 6000-6500К сонячна батарея акумулятор 1200 мА•год. USB-C > USB-A сіро-зелений
- Готово до відправки
- Код: MSK-SB3554
499 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис ARDESTO Ліхтар антимоскітний, 5 Вт, авт.робота 20 год, 6000-6500К, сонячна батарея, акумулятор 1200 мА•год., USB-C/USB-A, сіро-зелений
Аби ніщо не зіпсувало відпочинок у кемпінгу або вечірні посиденьки на подвір’ї чи на балконі, варто попіклуватися про захист від комарів та інших комах. У цьому допоможе протимоскітний ліхтар ARDESTO, оснащений акумулятором 1 200 мА·год і сонячною батареєю. Пристрій цілком безпечний і придатний до використання як просто неба, так і в приміщенні.Особливості
- Акумулятор Li-Pol 1 200 мА·год
- Час автономної роботи 20 год
- Сонячна батарея
- Заряджання через USB (100 % за 2 год)
- Три режими освітлення (20 %, 50 % і 100 %)
- Захист IPX6
Сонячна батарея
Оснащений літій-полімерним акумулятором потужністю 1 200 мА·год, ARDESTO MSK-SB3554 працює в автономному режимі впродовж 20 годин. Відновити заряд можна двома способами: скористатися кабелем USB й отримати 100 % за 2 год або залишити пристрій «насичуватися» енергією сонця просто неба впродовж дня, адже конструкцією передбачено сонячну батарею.

Водонепроникний корпус
У водонепроникний (IPX6) корпус вміщено фотоелектричний датчик. Немає причин перейматися щодо безпеки, адже отвори в решітці дуже дрібні й жоден дитячий пальчик не пролізе. Модель є оптимальним рішенням для боротьби з комахами як у приміщенні, так і надворі з огляду на екологічність, адже знищує їх електричним струмом, не використовуючи шкідливі хімічні речовини.

2 в 1: захист від комах і джерело освітлення
Протимоскітний ліхтар не тільки впорається з настирливими комахами, а й слугуватиме джерелом освітлення. Температура кольору світла – 6 000-6 500 К, доступно три режими світіння (20 %, 50 % і 100 %). Пристрій зручний у використанні, адже його можна і підвісити на гачок чи гілку, або поставити на рівну поверхню.

















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 228 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти розміщення | Настільний, Підвісний |
| Вага в пакованні | 0.28 кг |
| Час автономної роботи | 20 |
| Час повної зарядки | 2 |
| Вхідна напруга/ток | 5 в/ 1 а |
| Захист | Ipx6 |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор/1200 мА•год/3,7 В, Сонячна батарея |
| Об'єм в пакованні | 0.0011 м3 |
| Застосування | На вулиці, у приміщенні |
| Розмір в пакованні | 90 х 90 х 140 мм |
| Розміри | 88 х 135 |
| Режим освітлення | 20% - 50% - 100% |
| Тип | Ліхтар, Знищувач комарів |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
- Ціна: 499 ₴










