
Контроллер Twinkly Pro Ethernet 6х250 ламп
- Немає в наявності
- Код: TWPRO1500ETHP-B
17 313 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Twinkly Pro Контролер Twinkly Pro Ethernet 6х250 ламп
TWINKLY PRO Ethernet Controller - контролер для створення масштабних керованих світлодіодних декорацій в громадських чи інших відкритих зовнішніх чи внутрішніх просторах, для підключення до 6 світлових гірлянд. Має вбудований адаптер живлення та додатковий подовжувач Ethernet кабелів. Кожен з TWINKLY PRO Ethernet Controller може керувати декорацією з до 1 500 RGB чи 1 250 RGBW світлодіодів 6-ма окремими лініями для RGB та пятьма з шести для RGBW (до 250 світлодіодів на порт/лінію) або до 1250 RGB + W світлодіодів з 5-ма окремими лініями (теж до 250 світлодіодів на порт/лінію) і створити з додатковими контролерами в лініях (не може бути згрупований з Twinkly Pro Wi-Fi Controller) до 40 000 світлодіодів в одній пейзажній групі декорацій. Хмарне сховищеTwinkly Cloud для необмеженого налаштування різних пейзажів та створення ефектів і синхронізації з ПК або мобільного додатка або пульта дистанційного керування.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вхід | 220 в, 50 гц |
| Вага в пакованні | 2.25 кг |
| Довжина кабелю живлення | 2 м |
| Довжина кабелю порту | 20 см |
| Кількість портів під'єднання гірлянд | 6 / RGB / 5 RGBW |
| Потужність | 150 |
| Об'єм в пакованні | 0.0051 м3 |
| Особливості | Ip65, Ethernet 1port 10/100basetx |
| Розмір в пакованні | 320 х 80 х 200 мм |
| Сумісність | curtains | festoon c7 / c9 / g45 bulbs | modules | З гірляндами strings |
| Температурний режим довкілля під час роботи | -15...+40 |
| Температурний режим довкілля під час зберігання | -20...+60 |
| Тип | Контролер ethernet |
- Ціна: 17 313 ₴

