
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250 AWG22 IP65 зелений
- Немає в наявності
- Код: TWP-CU-CA-05X50SPP-G
7 131 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Twinkly Pro Smart LED Гірлянда Curtain RGBW[Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зелений]
Smart LED Twinkly Pro Curtain RGBW 250 - світлодіодні лампи у вигляді завіси з п'яти (горизонтальних за замовчуванням) ліній по 50 ламп в кожній. Для вмикання гірлянди потрібен додатково окремий контролер. На відміну від звичайних споживацьких гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого в гірлянду контролеру, його слід обрати залежно від того чи іншого рішення та придбати окремо.![Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Картинка #1 Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Фото №1](https://erc.ua/upload/uploaded_images/393/5f10642b19e83_twp-cu-ca-05x50spp-g_top.jpg)
![Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Картинка #3 Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Фото №3](https://erc.ua/upload/uploaded_images/000/5f10642a86b3b_twp-cu-ca-05x50spp-g_sideon.jpg)
![Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Картинка #5 Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Фото №5](https://erc.ua/upload/uploaded_images/709/5f10642901886_5ee244007c59f_twp-cu-ca-05x50spp-b.jpg)
![Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Картинка #2 Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Фото №2](https://erc.ua/upload/uploaded_images/159/5f10642a0a039_twp-cu-ca-05x50spp-g_side.jpg)
![Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Картинка #4 Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Curtain RGBW[Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250, AWG22, IP65, зеленый] Фото №4](https://erc.ua/upload/uploaded_images/630/5f10642985f94_twp-cu-ca-05x50spp-g_front.jpg)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.05 кг |
| Вхідна напруга | 220v, 50hz |
| Гарантійні особливості | Не застосовується в разі, якщо кількість дефектних ламп менш ніж 1% |
| Дистанція між лініями | 10 см |
| Довжина вертикальної частини зі світлодіодами | 5 разів по 4 м |
| Довжина горизонтальної частини зі світлодіодами | 0.4 м |
| Довжина кабелю живлення | 5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 250 |
| Об'єм в пакованні | 0.0026 м3 |
| Особливості | Ip65 |
| Розмір в пакованні | 100 х 200 х 130 мм |
| Відстань між лампами | 8 |
| Сумісність | Працює спільно з контролером twpro1500ethp-beu/купуться окремо |
| Термін експлуатації | > 30 000 |
| Температурний режим довкілля під час роботи | -15...+40 |
| Температурний режим довкілля під час зберігання | -20...+60 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип LED | Незамінні, F5, капсула |
| Тип гірлянди | Curtain |
| Тип кабеля | Awg22 , Pvc , Uv protected |
| Тип ламп | Керовані програмно led |
| Тип светодиода | Aww, Rgbw |
| Колір кабелю | Зелений |
| Колір світла | Бурштиново-жовтий, Холодний і теплий білий, Red/green/blue/16 млн кольорів |
- Ціна: 7 131 ₴





