
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250 (10 по 25) IP65 AWG22 PVC прозорий
- Немає в наявності
- Код: TW-PLC-CU-CA-10X25SPP-T
7 131 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Twinkly Pro Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGBW 250 (10 по 25), IP65, AWG22 PVC, прозорий
Smart LED Twinkly PRO Curtain RGBW 250 RGBW світлодіодні лампи у вигляді штори з десяти ліній (горизонтальних за замовчуванням) по 25 шт. у кожній використовують як на вулиці, так і в приміщенні. На відміну від звичайних гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого контролера та працюють тільки у складі рішення з зовнішнім контролером (TWPLUS-CTRL-PLC-21EU або TWPRO-CTRL-PLC-21), який купують окремо.Тип ламп – керовані програмно LED. Колір світла LED-ламп Red, Green, Blue (16 млн кольорів) та світлодіод типу AWW – бурштинно-жовтий, теплий і холодний білий. Оснащено F5 капсулою, що не підлягає заміні.
Довжина горизонтальної частини з лампами становить 0,4 м. Відстань між лініями – 10 cм. Довжина вертикальної частини з лампами 10 разів по 2,5 м. Відстань між світлодіодами в лінії – 8 cм. Тип кабелю AWG22, PVC UV захист. Довжина кабелю живлення до його світлодіодної частини – 5 м. Колір ізоляції кабелю прозорий.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вхід | 220 в, 50 гц |
| Вага в пакованні | 1.02 кг |
| Гарантійні особливості | 12 місяців (не застосовується в разі кількості дефектних ламп менш ніж 1%) |
| Дистанція між лініями | 10 см |
| Довжина вертикальної частини зі світлодіодами | 10 разів по 2.5 м |
| Довжина горизонтальної частини зі світлодіодами | 0.4 м |
| Довжина кабелю живлення | 5 м |
| Об'єм в пакованні | 0.0031 м3 |
| Розмір в пакованні | 110 х 200 х 140 мм |
| Відстань між лампами | 8 / (між світлодіодами в лінії) |
| Сумісність | Працює з зовнішнім контролером twplus-ctrl-plc-21eu/задається й купується окремо, Працює з зовнішнім контролером twpro-ctrl-plc-21/задається й купується окремо |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Температурний режим довкілля під час роботи | -15 / - 40°C |
| Температурний режим довкілля під час зберігання | -20 / - 60°C |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип LED | F5/не замінюється |
| Тип гірлянди | Curtain |
| Тип захисту | Ip65 |
| Тип кабеля | Awg22 , Pvc , Uv protected |
| Тип ламп | Керовані програмно led |
| Тип светодиода | Aww |
| Колір кабелю | Прозорий |
| Колір світла | Red/ green/ blue |
- Ціна: 7 131 ₴

