
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250 AWG22 IP65 чорний
- Немає в наявності
- Код: TWP-CU-CA-05X50STP-B
6 213 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Twinkly Pro Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, чорний
Smart LED Twinkly Pro Curtain RGB 250 - світлодіодні лампи у вигляді завіси з п'яти (горизонтальних за замовчуванням) ліній по 50 ламп в кожній. Для вмикання гірлянди потрібен додатково окремий контролер. На відміну від звичайних споживацьких гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого в гірлянду контролеру, його слід обрати залежно від того чи іншого рішення та придбати окремо.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.05 кг |
| Вхідна напруга | 220v, 50hz |
| Гарантійні особливості | Не застосовується в разі, якщо кількість дефектних ламп менш ніж 1% |
| Дистанція між лініями | 10 см |
| Довжина вертикальної частини зі світлодіодами | 5 разів по 4 м |
| Довжина горизонтальної частини зі світлодіодами | 0.4 м |
| Довжина кабелю живлення | 5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 250 |
| Об'єм в пакованні | 0.0026 м3 |
| Особливості | Ip65 |
| Розмір в пакованні | 100 х 200 х 130 мм |
| Відстань між лампами | 8 / (між світлодіодами в лінії) |
| Сумісність | Працює спільно з контролером twpro1500ethp-beu/купуться окремо |
| Термін експлуатації | >30000 |
| Температурний режим довкілля під час роботи | -15°c....40 |
| Температурний режим довкілля під час зберігання | -20°c....60 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип LED | Незамінні, F5, капсула |
| Тип гірлянди | Curtain |
| Тип кабеля | Awg22 / PVC UV захист |
| Тип ламп | Керовані програмно led |
| Тип светодиода | Rgb |
| Колір кабелю | Чорний |
| Колір світла | Red/ green/ blue / 16 млн кольорів |
- Ціна: 6 213 ₴





