
Гірлянда Smart LED Twinkly Strings RGBW 600 Gen II IP44 довжина 48м кабель чорний
- Немає в наявності
- Код: TWS600SPP-BEU
10 990 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Гірлянда Smart LED Twinkly Strings RGBW 600, Gen II, IP44, довжина 48м, кабель чорний
Серія Strings - одна з родини кількох типів гірлянд Twinkly, в ній LED лампочки розташовано як на традиційних гірляндах, одна за одною, на відстані 8 cм довгою ниткою (strings). Найкраще гірлянду Strings застосовувати при обмотуванні об'ємних об'єктів або заповненні площин, обсягів, хоча годиться і для акцентування ліній. Її часто просто укладають на землі, піску, снігу чи траві хаотичним візерунком.Серія Twinkly RGBW має особливий статус в серії преміальних продуктів Twinkly, іменуються як спеціальне видання (Special Edition). З абсолютно новим чотириканальним джерелом світла, RGBW серія поєднує найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів і відтінків + W вантажні теплі білі тони і по-крижаному холодні для створення дивовижних композицій світла і кольору.
Twinkly RGBW видає революційно якісне яскраве, багате світло, це можливо завдяки запатентованим спеціальним конструкціям об'єктивів світлодіодів: матово-пласким верхів'ям та прозорим корпусом для рівномірного дифузного сяяння і прозоро-блискучого світла без втрати виразності світла і кольорів. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно керовано на кожному светодиоде гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслює святковість атмосфери.
Twinkly - особливо ефектні преміум гірлянди, керовані як кнопкою на гірлянді, так і з безкоштовного (з українським інтерфейсом) мобільного додатку Twinkly. В них кожен світлодіод управляється програмою окремо створюючи чудові ефекти. Twinkly пропонує набір ефектів і кожен з них можна в мобільному додатку лекго і захоплююче модифікувати або створювати повністю нові. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише англійськкою мовою) урізноманітнює управління гірляндою. З аксесуаром Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою. Різні гірлянди Тwinkly можна поєднати програмно в одну синхронну групу. Гірлянди Twinkly розроблено як для внутрішнього, так і для зовнішнього ( відповідно до умов стандарту IP44) використання.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.50 кг |
| Вхідна напруга | 220v, 50hz / Тип F (EU) |
| Гарантійні особливості | Гарантія 1 рік (за умови виходу з ладу> 1% ламп) |
| Довжина без кабелю живлення | 32 м |
| Довжина кабелю живлення | 3.5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 600 |
| Об'єм в пакованні | 0.0034 м3 |
| Особливості | Bluetooth, Wi-fi, Ip44 |
| Розмір в пакованні | 190 х 200 х 90 мм |
| Відстань між лампами | 8 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип гірлянди | Strings |
| Тип лінзи | Дифузно матова та прозора |
| Тип светодиода | Rgbw/понад 16 мільйонів RGB ультра'яскравих кольорів і +W вантажні теплі та холодні білі тони |
| Колір кабелю | Чорний |
- Ціна: 10 990 ₴





