
Гірлянда Smart LED Twinkly Light tree RGBW 750 Gen II IP44 висота 4м
- Немає в наявності
- Код: TWP750SPP-BEU
19 920 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Twinkly Smart LED Twinkly Light tree RGBW 750, Gen II, IP44, висота 4м
Twinkly — це революційне світлодіодне дерево, яке впроваджує найсучасніші технології у ваші різдвяні прикраси. Воно поєднує в собі 750 яскравих, барвистих світлодіодів RGBW, контролер Wi-Fi/Bluetooth і найсучасніший додаток для смартфона, готовий виконувати дивовижні анімації, легко та швидко. Twinkly пропонує широкий вибір приголомшливих ефектів, готових до відтворення та налаштування, а також повний доступ до онлайн-галереї, де завжди доступні нові анімації для завантаження. Підходить для використання всередині та на вулиці (сертифікат IP44).

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4.43 кг |
| Кількість LED-ламп, шт. | 750 |
| Об'єм в пакованні | 0.0168 м3 |
| Особливості | Bluetooth, Wi-fi, Ip44 |
| Розмір в пакованні | 580 х 100 х 290 мм |
| Розміри | 400 / (висота у зібраному вигляді) |
| Відстань між лампами | 8 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Світлодіодне дерево |
| Тип лінзи | Матова дифузна |
| Тип светодиода | Rgbw |
| Колір кабелю | Чорний |
- Ціна: 19 920 ₴


