
Гірлянда Smart LED Twinkly Light tree RGBW 450 Gen II IP44 висота 3м
- Немає в наявності
- Код: TWP500SPP-BEU
15 240 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Smart LED Twinkly Light tree RGBW 450, Gen II, IP44, висота 3м
Світлова декорація Twinkly Light tree RGBW 450 TWP500SPP-BEU - готове рішення прямо з коробки у вигляді ялинки. Це світлова декорація на якій вже розташовано та налаштовано основне - світлодіодну гірлянду Twinkly RGBW. Взагалі Twinkly RGBW мають особливий статус посеред інших гірлянд Twinkly. Twinkly RGBW називаються спеціальним виданням (Special Edition), оскільки вони поєднують найкраще з обох типів світлодіодів: повний спектр 16 000 000 кольорів RGB світлодіодів + вінтажні тепло білі тони W світлодіодів для створення дивовижних композицій світла і кольору в різних сценаріях їх появи та змін.Особливості:
Спеціальний дизайн об'єктива/лінзи лампи матово-плаский і прозорий в різних частинах або рівномірно дифузно розсіює світіння, або прозорого-блискуче відбиваєє без зміни виразної потужності світла і кольорів RGB поруч з теплом класичного, улюбленого теплого білого чистого світла.
Серія RGBW це найдосконаліші гірлянди Twinkly з найсучаснішим втіленням технологій серед подібної продукції. Twinkly TWP500SPP-BEU- гірляндa другої генерації - новітня, керована дистанційно, світлодіодна. Це ефектне святкове рішення не лише для періоду Різдва та зимових свят. Вона прикрасить не лише стіл, двері, стіни, а будь що, створюючи незабутні інсталяції. Яскраві, в них кожен світлодіод отримує команду окремо, діючи в ансамблі як гравець. Контролер інтерфейсу WiFi та Bluetooth і зручний мобільний безкоштовний додаток для смартфону чи планшету (iOS, Android) елегантно, незабутньо та легко створює ефекти і анімацію на обраному для гірлянди місці, до того ж створює й відповідну атмосферу навколо.
Додаток Twinkly пропонує підготовану колекцію ефектів, готових для моментального застосування. В той же час, кожен з ефектів-сценаріїв можна модифікувати на свій роздум чи створити геть новий та запам’ятати його для наступних використань в онлайн галереї ефектів. Google Assistant та Amazon Alexa (поки лише англійською мовою) урізноманітнить застосування. З додатковим аксесуаром Twinkly Music Dongle (слід придбати додатково) світлові ефекти доповнить музика. Гірлянди Twinkly можна застосовувати як у приміщенні, так і ззовні (стандарт IP44).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вхід | 220 в |
| Вага в пакованні | 2.88 кг |
| Діаметр лампи зі світлодіодом | 5 мм |
| Кількість LED-ламп, шт. | 450 |
| Комплектація | 1 адаптер, Контролер, світлодіодна сітка з кріпленням, вимірювальна стрічка, столб-опора розбірна з фіксатором, Колішки, Інструкція користувача з гарантійним талоном |
| Об'єм в пакованні | 0.0151 м3 |
| Особливості | Ip44 |
| Підключення | Wi-fi, Bluetooth |
| Розмір в пакованні | 580 х 90 х 290 мм |
| Розміри | 300/висота в зібраному вигляді |
| Відстань між лампами | 8 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Світловий конус |
| Тип лінзи | Дифузно матова та прозора |
| Тип светодиода | Rgbw/понад 16 000 000 ультраяскравих кольорів і вінтажні тепло-білі кольори |
| Колір кабелю | Чорний |
- Ціна: 15 240 ₴


