
Гірлянда Smart LED Twinkly Icicle RGBW 190 Gen II IP44 довжина 5м кабель прозорий
- Немає в наявності
- Код: TWI190SPP-TEU
3 990 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Smart LED Гірлянда Twinkly Icicle RGBW 190, Gen II, IP44, довжина 5м, кабель прозорий
Smart LED Гірлянда Twinkly Icicle RGBW TWI190SPP-TEU - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly. Icicle - своєрідна гірлянда, в ній LED лампочки розташовано періодично-послідовними сегментами різної довжини кожні 10 см. Це нагадує бурульки (icicle) під дахом. Сегменти періодичні за схемою та кількістю ламп в них: 2-4-6-2-5, 2-4-6-2-5, ... й так 10 разів поспіль. Кабель живлення підведено між 5-м та 6-м сегментами, тож він неначе ділить гірлянду на два крила 2,5 м завдовжки кожне (і кожне має 5 сегментів 2-4-6-2-5). При вмиканні, якщо розташувати Icicle десь на висоті, ефект буде дійсно, як від бурульок, але неймовірно сяючих. Найкраще Icicle підкреслює лінії, контури на висоті, проте годиться й для обмотування, вистилання, заповнення простору, тощо.Особливості:
Smart LED Гірлянда Twinkly Icicle RGBW TWI190SPP-TEU - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly. Icicle - своєрідна гірлянда, в ній LED лампочки розташовано періодично-послідовними сегментами різної довжини кожні 10 см. Це нагадує бурульки (icicle) під дахом. Сегменти періодичні за схемою та кількістю ламп в них: 2-4-6-2-5, 2-4-6-2-5, ... й так 10 разів поспіль. Кабель живлення підведено між 5-м та 6-м сегментами, тож він неначе ділить гірлянду на два крила 2,5м завдовжки кожне (і кожне має 5 сегментів 2-4-6-2-5). При вмиканні, якщо розташувати Icicle десь на висоті, ефект буде дійсно, як від бурульок, але неймовірно сяючих. Найкраще Icicle підкреслює лінії, контури на висоті, проте годиться й для обмотування, вистилання, заповнення простору, тощо.
Серія Twinkly RGBW має особливий статус в серії преміальних продуктів Twinkly, іменуються як спеціальне видання (Special Edition). З абсолютно новим чотириканальним джерелом світла, RGBW серія поєднує найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів і відтінків + W вантажні теплі білі тони і по-крижаному холодні для створення дивовижних композицій світла і кольору.
Twinkly RGBW видає революційно якісне, яскраве, багате світло, це можливо завдяки запатентованим спеціальним конструкціям об'єктивів світлодіодів: матово-пласким верхів'ям та прозорим корпусом для рівномірного дифузного сяяння і прозоро-блискучого світла без втрати виразності світла і кольорів. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно кероване на кожному світлодіоді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслює святковість атмосфери.
Twinkly - особливо ефектні преміум гірлянди, керовані як кнопкою на гірлянді, так і мобільним додатком Twinkly. В них кожен світлодіод управляється програмою окремо заради чудових ефектів. Мобільний додаток елегантно і легко відображає ефекти і анімацію. Twinkly пропонує набір ефектів, готових для моментального відображення. Кожен з ефектів можна змінити або створити свій новий. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише англ. мовою) урізноманітнює управління гірляндою.
З аксесуаром Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою. Гірлянди Тwinkly можна програмно з додатку синхронізувати в одну групу та керувати ними як одним ансамблем за єдиним сценарієм. Нечуваний отриманий ефект того вартий!
Сумарно в групу можна залучити аж до 4 000 світлодіодів або до 10 пристроїв (В групі мають бути гірлянди одного типу LED ламп, наприклад, саме типу AWW, або лише RGB, або лише RGBW). Потрібен стійкий рівень сигналу Wi-Fi в зоні розташування контролерів для вражаючих інсталяцій, декорацій та шоу.
Гірлянди Twinkly придатні як для внутрішнього, так і для зовнішнього (слід пересвідчитись про умови стандарту IP44) використання. Це ефектні святкові рішення не лише для періоду Різдва та зимових свят. Вони прикрасять ялинку, дерево, стіни, стежки, сходи - будь що, створюючи незабутні інсталяції.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вихід | 24 v (1.0 a) |
| Вага в пакованні | 0.85 кг |
| Гарантійні особливості | Гарантія 1 рік (за умови виходу з ладу> 1% ламп) |
| Довжина без кабелю живлення | 5 м |
| Довжина кабелю живлення | 5.5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 190 |
| Комплектація | 1 адаптер, 1 icicle + контролер, Гарантійний талон, Інструкція з використання українською та англійською мовою |
| Об'єм в пакованні | 0.0034 м3 |
| Розмір в пакованні | 90 х 210 х 180 мм |
| Відстань між лампами | 10 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип гірлянди | Icicle |
| Тип лінзи | Дифузно матова та прозора |
| Тип светодиода | Rgbw / більше 16 мільйонів RGB ультра-яскравих кольорів і + W вінтажні теплі і льодово-холодні білі тони |
| Колір кабелю | Прозорий |
- Ціна: 3 990 ₴










