
Мультитул на кожен день EDC 5-в-1 з металевою кліпсою та чохлом
- Немає в наявності
- Код: mb-74941
699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Мультитул на кожен день EDC 5-в-1 з металевою кліпсою та чохлом
Мультитул EDC 5-in-1 в чохлі — багатофункціональний інструмент на всі випадки життя.
Основні характеристики:
- Матеріал: неіржавка сталь.
- Вбудовані інструменти: для виконання 5 функцій
- Складана конструкція: зручний для перенесення.
- Додатково: обладнаний зручною сталевою кліпсою.
- Розмір: 12.2 x 3.8 x 1 см.
- Вага: 154.8 гр.
- Комплектація: Мультитул із металікою кліпсою та чохол у комплекті.
Мультитул 5 в 1
Інструменти:
- Ніж: довжина леза 59 мм.
- Викрутка: з 3 бітами для різних гвинтів.
- Плоскогубці: для захоплення та утримання дрібних предметів.
- Кусачки: для перекушування дроту та інших матеріалів.
- Розвідний гайковий ключ: для роботи з різними розмірами гайок і болтів.
З їхньою допомогою можна легко впоратися зі щоденними та екстреними завданнями, що вимагають використання технічних інструментів. Це може бути невеликий ремонт, усунення несправностей сантехніки тощо. Ніж чудово підійде для різних хобі на свіжому повітрі: садівництво, рибна ловля, туристичні походи.
Високоякісний і зручний
- Матеріал: інструмент виготовлений із неіржавкої сталі, тому не боїться механічних пошкоджень і корозії, забезпечуючи довгий термін експлуатації.
- Компактність: складається в компактний аксесуар, який не займає багато місця в рюкзаку або кишені, що дає змогу легко завжди мати його біля себе.
Мультитул EDC 5-в-1 з металевою кліпсою і чохлом — це універсальний інструмент, який поєднує в собі п'ять функцій і зручну складану конструкцію. Виготовлений із неіржавкої сталі, він забезпечує довговічність і надійність. Компактний і легкий, мультитул легко поміщається в рюкзак або кишеню, готовий допомогти вам у будь-яких ситуаціях, що вимагають швидкого й ефективного виконання завдань.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 154.8 г |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 122 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.2 см |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Конфігурація | Викрутка, Кусачки, Викруткові біти, Ніж, Кліпса, Пасатижі |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Розвідний ключ, Пасатижі |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 699 ₴







