
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800Вт 140бар 480л/год шланг 6м 6.06кг
- Готово до відправки
- Код: 2E-HPW1814
4 299 ₴
2 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис 2E Мінімийка високого тиску AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг
Мінімийка високого тиску 2Е призначена для усунення різноманітних видів забруднень із чи не будь-яких типів поверхонь. Модель стане в пригоді для миття транспортних засобів (автомобілів, човнів, мотоциклів та легкої вантажної техніки), будівель, терас, фасадів і садового інструменту. Також може застосовуватися для очищення тротуарної плитки або ринв. Пристрій працює як за використання чистої прісної води, так і розчинів мийних засобів.Малошумний двигун
Мінімийка 2E 2E-HPW1814 оснащена малошумним, проте потужним двигуном 1 800 Вт, що забезпечує максимальну продуктивність 480 л/г. Номінальна продуктивність становить 312 л/г. Модель надає змогу видаляти бруд, пил, фарбу та цвіль із поверхонь і предметів через застосування розпиленої під високим тиском води. За номінального тиску 100 бар максимальний може сягати 140 бар. Максимальна допустима температура води чи мийного розчину, які заливають у пристрій, становить 40 °C.

Система швидкознімних з’єднань
Корпус моделі виготовлено з якісного ударостійкого пластику первинної переробки, на його поверхні передбачені спеціальні кріплення, що надають змогу впорядкувати аксесуари для мінімийки й водночас мати їх напохваті. Модель оснащена довгим руків’ям і колесами для зручного транспортування. Крім того, конструкцією передбачено систему швидкознімних з’єднань: пістолет із запобіжником за лічені секунди під’єднується до шланга й розпилювальної насадки (сопло). Довжина шланга становить 6 м, а кабелю живлення – 5 м.

Функції та захист
Задля ефективної роботи й зручності використання модель має низку корисних функцій, зокрема передбачено можливість регулювання тиску струменя й потужності. За автоматичне зупинення двигуна мийки, який, до речі, має захист від перегрівання, відповідає Auto-Stop, що спрацьовує в разі вивільнення курка на пістолеті розпилювача.
Оскільки під час миття вода розбризкується, корпус моделі захищено за стандартом водонепроникності IPX5.

Особливості:
- Потужність 1 800 Вт
- Продуктивність 312 л/г (макс. 480 л/г)
- Тиск 100 бар (макс. 140 бар)
- Довжина шланга 6 м
- Довжина кабелю живлення 5 м
- Ударостійкий пластик первинної переробки
- Макс. температура рідини для миття 40 °C
- Довге руків’я, колеса для транспортування, кріплення для аксесуарів на корпусі
- Система швидкознімних з’єднань
- Функція Auto-Stop, регулювання тиску та потужності
- Захист від перегрівання, водонепроникний корпус IPX5


















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 480 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
- Ціна: 2 999 ₴











