
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 150 2000Вт 150бар 450л/год шланг 8м 8.84кг
- Готово до відправки
- Код: 2E-HPW2015
5 900 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис 2E Мінімийка високого тиску AquaClean 150, 2000Вт, 150бар, 450л/год, шланг 8м, 8.84кг
Мінімийка високого тиску 2Е призначена для усунення різноманітних видів забруднень із чи не будь-яких типів поверхонь. Модель стане в пригоді для миття транспортних засобів (автомобілів, човнів, мотоциклів та легкої вантажної техніки), будівель, терас, фасадів і садового інструменту. Також може застосовуватися для очищення тротуарної плитки або ринв. Пристрій працює як за використання чистої прісної води, так і розчинів мийних засобів.Потужний двигун 2 000 Вт
Мінімийка 2E 2E-HPW2015 оснащена малошумним, проте потужним двигуном 2 000 Вт, що забезпечує максимальну продуктивність 450 л/г. Номінальна продуктивність становить 330 л/г. Модель надає змогу видаляти бруд, пил, фарбу та цвіль із поверхонь і предметів через застосування розпиленої під високим тиском води. За номінального тиску 100 бар максимальний може сягати 150 бар. Максимальна допустима температура води чи мийного розчину, які заливають у пристрій, становить 40 °C.

Вбудована бухта для зберігання шланга
Корпус моделі виготовлено з якісного ударостійкого пластику первинної переробки, на його поверхні передбачені спеціальні кріплення, що надають змогу впорядкувати аксесуари для мінімийки й водночас мати їх напохваті. Модель оснащена телескопічним руків’ям, колесами для зручного транспортування та бухтою для шланга завдовжки 8 м. Крім того, конструкцією передбачено систему швидкознімних з'єднань: пістолет із запобіжником за лічені секунди під’єднується до шланга й розпилювальної насадки (сопло). Довжина кабелю живлення – 5 м.

Регулювання тиску й потужності
Задля ефективної роботи й зручності використання модель має низку корисних функцій, зокрема передбачено можливість регулювання тиску струменя й потужності. За автоматичне зупинення двигуна мийки, який, до речі, має захист від перегрівання, відповідає Auto-Stop, що спрацьовує в разі вивільнення курка на пістолеті розпилювача. Оскільки під час миття вода розбризкується, корпус моделі захищено за стандартом водонепроникності IPX5.

Особливості:
- Потужність 2 000 Вт
- Продуктивність 330 л/г (макс. 450 л/г)
- Тиск 100 бар (макс. 150 бар)
- Довжина шланга 8 м
- Довжина кабелю живлення 5 м
- Ударостійкий пластик первинної переробки
- Макс. температура рідини для миття 40 °C
- Телескопічне руків’я, колеса для транспортування, кріплення для аксесуарів на корпусі, бухта для шланга
- Система швидкознімних з’єднань
- Функція Auto-Stop, регулювання тиску та потужності
- Захист від перегрівання, водонепроникний корпус IPX5

























| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 450 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 900 ₴











