
М'який нічник для дітей Хмарка Cloud A12 Touch Control 1200 mAh | Гіпоалергенний силікон
- Готово до відправки
- Код: mb-75277
599 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який нічник для дітей Хмарка Cloud A12 Touch Control 1200 mAh | Гіпоалергенний силікон
Дитячий силіконовий нічник "Хмаринка" Cloud A12 Touch Control з акумулятором 1200 mAh - це м'який і безпечний аксесуар, призначений для створення затишної та спокійної атмосфери в дитячій кімнаті. Він ідеально підходить для новонароджених і дітей будь-якого віку, завдяки своїй м'якій текстурі та безпечним матеріалам.
Основні характеристики:
- Вага товару: 250 грам;
- Матеріал плафона: Силікон, ABS пластик;
- Колір плафона: Білий;
- Тип кріплення: Настільне;
- Вид лампи: Світлодіодна;
- Кількість кольорів: 7;
- Відтінків: 16;
- Площа освітлення: 20 кв.м;
- Вбудовані пристрої: Нічник;
- Можливість зміни кольору;
- Вид живлення: Від порту USB і акумулятора;
- Захист від пилу і вологи, ударостійкість, стійкість до подряпин.
Комплектація:
- Нічник - 1 шт;
- Зарядний кабель;
- Упаковка.
Управління нічником:
- Перше натискання: вмикає 100% світіння;
- Друге натискання: плавна зміна кольорів;
- Третє натискання: вибір одного фіксованого кольору;
- Четверте натискання: вимкнення.
Для перемикання режимів досить поплескати по нічнику. Нічник має ударостійкість і м'якість, що робить його безпечним для використання дітьми.
Застосування:
- Нічник "Хмарка" є чудовим подарунком для дітей на день народження, новий рік або інші свята.
- Підходить для використання в різних кімнатах, включно з балконом, верандою, вітальнею, дитячою, кабінетом, коридором, кухнею, терасою, спальнею, студією.
Цей нічник не тільки забезпечує спокійний і комфортний сон для вашої дитини, а й може служити декоративним елементом в інтер'єрі, створюючи м'яке і затишне світло.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Світильники |
- Ціна: 599 ₴










