
Лампа на монітор Baseus i-wok Series 45 см USB Asymmetric Light Source Screen Hanging DGIWK-B01 Black
- Немає в наявності
- Код: mb-75147
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа на монітор Baseus i-wok Series 45 см USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light (Youth) DGIWK-B01
Колір: Чорний
Лампа для монітора Baseus i-wok Series 45 см USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light (Youth) DGIWK-B01 - це сучасний освітлювальний пристрій, призначений для зменшення навантаження на очі під час роботи за комп'ютером.
Особливості:
- Унікальний дизайн, що дає змогу кріпити лампу до верхньої частини екрана монітора або дисплея ноутбука для освітлення робочого простору без відбиття світла на екрані;
- Корпус виготовлено з алюмінію з міцним кріпленням, що містить гумові вставки для надійного встановлення на різні монітори;
- 84 вбудованих світлодіода, що пропонують холодне і тепле світіння в діапазоні від 2900 до 5000K, що дає змогу налаштовувати освітлення під індивідуальні переваги;
- Живлення через USB-кабель, зручно для використання із зарядним пристроєм смартфона або ноутбука;
- Низьке енергоспоживання, що гарантує, що корпус не нагрівається і безпечний для використання.
Технічні характеристики:
- Бренд: Baseus;
- Кількість світлодіодів: 84;
- Колірна температура: 2800/4000/5500K;
- Допустима товщина екрана: 0,5-4 см;
- Матеріали: алюмінієвий сплав, ABS пластик;
- Живлення: USB;
- Розміри: 450 х 92 х 66 мм;
- Колір: чорний;
- Регульована кріпильна система.
Комплектація:
- Лампа для монітора;
- USB кабель.
Модель Baseus i-wok Series (DGIWK-B01) пропонує ергономічне й ефективне рішення для освітлення робочого місця, ідеально підходить для користувачів, які проводять довгий час за комп'ютером.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 84 |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Альтернативне харчування | От USB |
| Гніздо | Type-C |
| Індекс передачі кольору | >80Ra |
| Джерело світла | Світлодіоди |
| Комплектація | LED Лампа, Кабель USB — USB Type-C 1 метр, Документація, Заводське паковання |
| Матеріали | ABS, Алюмінієвий сплав |
| Напруга живлення | 5 |
| Сертифікація якості | RoHS, CE, FCC, КНР |
- Ціна: 1 399 ₴











