
Повербанк високої ємності HOCO DB31 Super Power 60000mAh 2.1A Black
- Немає в наявності
- Код: mb-75026
2 399 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк високої ємності HOCO DB31 Super Power 60000mAh 2.1A Black
Колір: Чорний
Зустрічайте чудовий зовнішній акумулятор HOCO DB31 Super Power - ваше надійне джерело енергії в дорозі. З унікальною ємністю в 60000mAh, цей акумулятор гарантує, що ваші пристрої завжди будуть заряджені. З трьома USB-портами і одним Type-C портом, він дає змогу одночасно заряджати кілька пристроїв, чи то смартфони, чи то будь-які інші гаджети, сумісні з USB і Type-C.
LED-дисплей акумулятора інформує вас про стан заряду одним поглядом, що робить його виключно зручним у використанні. Крім того, він оснащений LED-ліхтариком, який стане незамінним під час довгих подорожей або пригод на природі.
Безпека пристрою забезпечується за рахунок всебічної захисної системи, включно з:
- Контроль температури, що підтримує роботу літій-полімерних акумуляторів у безпечних межах,
- Захист від короткого замикання, щоб запобігти можливим ушкодженням акумулятора і під'єднаних пристроїв,
- Систему скидання, що дає змогу відновити роботу пристрою після спрацьовування захисту,
- Захист від високої вхідної напруги, що запобігає пошкодженням через надмірні стрибки напруги,
- Моніторинг вихідної напруги в реальному часі для захисту під'єднаних пристроїв,
- Захист від неправильного підключення, який у разі помилки автоматично вимикає систему,
- Захист від сильного струму, що оберігає систему від високих струмових навантажень,
- Захист від перезарядження і глибокого розряду для запобігання пошкодженню системи в разі надмірного заряджання або розряджання.
Основні характеристики:
- В акумуляторі використовується надзвичайно потужна батарея класу A+ ємністю 60000 mAh для ефективного накопичення енергії.
- Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату та міцного ABS-пластику, корпус зарядного пристрою забезпечує ударостійкість і захист від механічних пошкоджень.
- Два USB-порти та порт Type-C дають змогу одночасно заряджати кілька пристроїв.
- Вбудований LED-дисплей відображає відсотковий вміст заряду і роботу пристрою, що активується кнопкою.
- Високоякісна збірка, електроніка та матеріали корпусу гарантують довговічність.
- Стильний дизайн із приємною матовою поверхнею.
- Універсальна сумісність із більшістю цифрових пристроїв.
- Понад 1000 циклів перезаряджання.
- Вбудований яскравий ліхтарик для додаткової зручності.
Характеристики:
- Ємність: 60000 мАг
- Тип акумулятора: Li-Pol (літій-полімерний)
- Можливість одночасного заряджання пристроїв: 4
- Вхідні інтерфейси: USB Type-C / micro USB / Lightning
- Входи: Micro-USB: 5V-2A макс; Type-C: 5V-2A макс; Lightning: 5V-2A макс (5 Вт)
- Кількість USB-виходів: 3 + вихід Type-C
- Максимальна потужність на виході: DC5V=2.1A макс (10.5W)
- Розміри: 167 x 82 x 62 мм
- Вага: 1233 г
- Матеріал: ABS + PC
Комплектація:
- Power bank Hoco DB31 60000mAh
- Зарядний кабель
- Інструкція англійською мовою
- Фірмова упаковка
Рекомендації щодо першого використання зовнішнього акумулятора:
- Будь ласка, використовуйте акумулятор до повного розряду перед першим заряджанням;
- Потім повністю зарядіть пристрій;
- Для досягнення максимальної ефективності рекомендується провести 2-3 повних цикли зарядки-розрядки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, LED лампа, Ремінець на руку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 82 мм |
| Вага | 1233 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Комплектація | Повербанк *1 шт.; Зарядний кабель *1 шт.; Документація; Заводське паковання |
| Дисплей | LED цифровий дисплей |
| Швидка зарядка | Немає |
| USB 2/3 | 5V / 2.1A |
| Додаткові характеристики | |
| Входи | micro USB|Type-C|Lightning |
| Виходи | Type-Cх1|USBx3 |
- Ціна: 2 399 ₴











